Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan nő, akinek az...

Van itt olyan nő, akinek az orvosa azt mondta, h terhes és a terhességi csík is ezt mutatta, de végül nem lett gyerek?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen, akkor mitől következett be?

2012. dec. 14. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, inapparens terhességem volt. Megtörtént a megtermékenyülés és elkezdődött a beágyazódás, de nem tudott befejeződni, azt mondta az orvos, hogy beágyazódás után 4-5 nappal felszívódott. Megvolt a pozitív teszt, a megvastagodott méhnyálkahártya, de semmi mást nem látott már uh-al, csak valami halvány árnyékot, ami talán petezsák-darabka volt. 8 napot késett a menstruációm, akkor mentem ügyeletre (mert a pozitív tesztek miatt azt hittem, ez vetélés - végülis az volt, mert akkor ürült ki minden.)Kémiai terhességnek nevezte magyarul.
2012. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert 6 hetesen elvetéltem.
2012. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na de ezek az elvetélések mitől vannak?
2012. dec. 14. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy általában ilyenkor vmilyen nagyon durva kromoszóma-rendellenesség van, tkp. természetes szelekció a vetélés. De történhet azért is, mert nagyon alacsony a progeszteron-szint, és pont az kellene ahhoz, hogy a megvastagodott méh-nyálkahártyát fenntartsa.

De biztos vannak más okok is, én csak ezt a kettőt ismerem saját tapasztalatból.

2012. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nálam nem derült ki. Valószínűleg egy gyógyszer károsította annyira, hogy elment. Hormon probléma nem hinném, hogy fennállt, mivel utána sikerült újra teherbe esni, és sikerült is kihordani.

2012. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!