Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a terhesség?...

Milyen érzés a terhesség? Miben másabb, mint amikor valaki nem terhes?

Figyelt kérdés
Nem a tünetekre gondolok, hanem úgy általában.
2012. dec. 14. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

nagyjából MINDENBEN más :) Nem csak kívülről kezdesz el átformálódni, hanem belül is :) Teljesen más lesz fontos az életedben, már nem te leszel a legfontosabb, és azt érzed, hogy valami nagy dolgot viszel véghez-pedig igazából megtörténik így is úgy is :D

Csodálatos dolog, én nem terhes vagyok az biztos, hanem várandós :))))

35 hetes km.

2012. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Nekem azt mondták, amikor megláttak, hogy anyukás lettem. Hát, tényleg, ez olyan anyává válós-érzés :-D
2012. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondtam:ez egy másik dimenzió.És valóban,ez szavakkal leírhatatlan,egyedülálló érzés.Életem legboldogabb 9 hónapja volt,és bánom,hogy nem élhetem át újra.
2012. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mért nem lesz több baba utolsó?
2012. dec. 14. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos elég későn sikerült az első baba,sokat vártunk rá.A kis korkülönbséget én nem mertem bevállalni,nem bírtam volna(ki tudja egyébként is sikerült volna-e),és bizonyos életkor fölött már nem vállalkoznék gyermekvállalásra(túl nagy lenne a rizikó).

De nem csüggedek,persze sokszor eszembe jut,hogy de jó lenne egy tesó a fiamnak,mert szerintem úgy kerek,de nem vagyok telhetetlen:)

2012. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ez érdekes kérdés! Én fizikailag nem szeretem a terhességet (tünetek, kellemetlenségek miatt), viszont a babavárással és a gyerekekkel kapcsolatos érzéseket annál inkább. Minden szülés után azt mondtam, hogy most jó ideig nem fogok szülni, ezzel szemben másfél-két éven belül mindig újra szültem. És mindegyik szülés után úgy éreztem, ez nem lehetett az utolsó! Most a hatodikkal vagyok várandós... :-)
2012. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!