Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázás megelőzésére Cran-c...

Felfázás megelőzésére Cran-c tőzegáfonya kapszula szedhető/ajánlott?

Figyelt kérdés

Reggel hideg padra ültem (nem igen volt más lehetőségem mert rosszul lettem, különben elájultam volna) és félek, hogy felfáztam, de tünetem még nincs.

Nem akarok feleslegesen mindenfélét beszedni, ezért kérdem, hogy ezzel árthatok-e bármit, vagy ajánlott e megelőzésre szedni?


(13 hetes kismama)



2012. dec. 14. 17:37
 1/3 cavalli ***** válasza:
Én úgy tudom a felfázás=hólyaghurut, egy húgyuti fertőzés, ami inkább higéniai okokra vezethető vissza. Nem igazán a hideg padon való ücsörgéstől lesz valakinek ilyen betegsége, de természetesen vigyázz magadra. Én minden évben elég csúnyán összeszedem ezt a betegséget, szóval kissé jártas vagyok a témában. Azóta fokozottan figyelek a higéniára.
2012. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cavalli ***** válasza:
8 hetes kismama :)
2012. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én minden télen szedem! (csak zárójelben jegyzem meg,h sokkal olcsóbbak is vannak a CRAN-C-nél,ugyanolyan hatóanyaggal)


Mindkétterhességemnél azonnal sűrű pisi...csíp...a másodiknálmár tudtamebből h sikerült:)


Szóval nekem kötelező volt szedni nyáronis mikor terhes voltam!De nem a hideg kőtől vannak ezek abetegségek,csak aki hajlamosrá azhideg hatására megis érezheti a tüneteket!(énilyen vagyok)


Nekem komoly gondomvolt a vesémmel a második terhességemalatt, amit a baba okozott,és ígynapi3*2vel szedtem!


Szóval szabad!

2012. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!