Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+2hetesen mit látott?

4+2hetesen mit látott?

Figyelt kérdés
jövö hétre hivott a dokim hogy csütörtökön meg néz uh-n akkor ennyi idö lennék van akinek már látot petezsákot ilyenkor?
2012. dec. 14. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem 17mm-es méhnyálkahártyát és a jobb petefészekben sárgatest. A 6. héten volt csak petezsák.


19hkm.

2012. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem még nem láttak ilyenkor semmit. 5 hetesen azt írták a papírra, hogy terhesség gyanús és csak 8 hetesen mondta ki a doki, hogy bizony baba lesz és akkor már szívhangja is volt.
2012. dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5 nap késéssel csináltam tesztet,pozi lett.Másnap mentem dokihoz.Terhességi hét:4 és 5 mm.es kialakult petezsák.
2012. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok.Azt elfelejtettem írni,hogy 6 hetes és 5 naposan mentem ügyeletre vérzés miatt,akkor már volt szívhang.
2012. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Dehát akkor még az sem biztos, hogy babát vársz. Nem?
2012. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálam biztos volt.Tutira mondta a doki,azért azt írta rá a papíromra,hogy 5mm-es petezsák.Meg nálam amúgy is egyértelmű volt a baba,terveztük,nem szokott késni,2 pozitív teszt.Megvizsgált mindjárt teszt utáni nap a doki hüvelyin,én is láttam a kicsi kis zsákot a monitoron.Azért mentem egyből másnap hozzá,mert nagyon görcsöltem,és mondta a telefonban,hogy ez nem jó,menjek be.
2012. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jaj,bocsi!A válaszolónak ment a kérdés!Tényleg,biztos?
2012. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha már tudod, hogy terhes vagy, akkor hogy lehetsz jövő hét csütörtökön csak 4+2 hetes? Amúgy ha így van, akkor nem fogja még látni a petezsákot.
2012. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
kedden kell meg jönnie már pozi lett halványan a tesztem nov 18 vlt meg peteérésem 16dik nap volt kaptam ultrogestant töle és mondta hétfön teszteljek ujra ha az is pozi csütörtökön vár
2012. dec. 15. 06:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Én ezt továbbra sem értem. Ha nov. 18-án volt a peteéséres, akkor kb. nov. 4-én volt az utolsó menzeszed első napja. Akkor már 6 hetes vagy most. Így már lehet, hogy lesz szívhang is, de petezsák tuti.
2012. dec. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!