Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn voltam orvosnál, sok...

Fviki87 kérdése:

Hétfőn voltam orvosnál, sok idő után végre terhes vagyok.10*12*10mm a petezsák, szerintetek hány hetes lehetek? Embriót még nem látott, majd hétfőn kell visszamennem. Utolsó menstruáció szerint most egy kicsivel több mint 3hetes lehetek.

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon korán mentél. Kb annyi lehetsz, amennyit számoltál. Vagy egy héttel több.

De még annyira pici, hogy egy miliméternyi eltérés is jelenthet akár egy-két hét különbséget is.


Gratulálok a babához:)

2012. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :-)

Nem számítottam rá hogy terhes vagyok,görcsölés miatt mentem vissza a dokihoz.Endometriozisom volt,így nálam kizárta a spontán teherbeesést.Majdnem leestem az ágyról mikor mondta de az orvos is! :-)

2012. dec. 13. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:

De jó ilyet hallani!! Nekem is endometriózisom van/volt, második babámat várom spontán terhességből. Rajtam is csodáztak a szülésnél:-))

Jövő héten már biztos többet lát a dokid!! Szorítok, hogy minden rendben legyen!! Jó sokáig szoptass majd, és akkor nem jön vissza az endó:-))

2012. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj de jó!Nagyon örülök a válaszodnak!:-) Féltem a kis mókuskámat! :-) Nagyon vigyázz magatokra!
2012. dec. 14. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!