Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvastam sok ilyet, hogy elég...

Olvastam sok ilyet, hogy elég régóta már úgy végzik a műtétet, hogy vákuumal kiszivják az embriót vagy aminek épp akkor nevezik, viszont régen "kaparást" végeztek, és nagyobb volt az esély a sérülésre. Most is igy van ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se terhes,nem is votlam még az,csak érdekelnek az ilyenek,és szeretném tudni. Olvastam sok ilyet,hogy elég régóta már ugy végzik a műtétet,hogy vákuumal kiszivják az embriót vagy aminek épp akkor nevezik.De viszont régen "kaparást" végeztek,és nagyobb volt az esély a sérülésre.Most is igy van ez? Mert van ahol az olvastam hogy vákuum után is kaparnak,de mondtak olyan is hgy nincs kaparás utána.
2008. szept. 30. 14:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

szia nekem két elhalt babám volt és mindegyik után kapartak mert még mást nem igazán tudnak vele csinálni a sérülésről csak annyit hogy lehet hogy nem lehet több babám pedig én nem abortuszra mentem hename meghaltak a babák,amúgyaz abortusz is ugyanilyen műtét


(ha esetleg várandós vagy nagyon gondold meg hogy mit teszel)

2008. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem vagyok várandós,csak az érdeklődés van most bennem.köszönöm hogy leirtad.
2008. szept. 30. 14:12
 3/22 anonim ***** válasza:
52%

szia!

nekem sajnos tavaly volt egy abortuszom,mert beteg volt a babám!

szóval először vákummal,és majd csinált a doki egy higiéniai kaparást,hogy véletlenül se maradjon bent semmi!

nekem hála istennek nem maradt semmi következménye(bár a doki azt mondja,hogy nem is lenne szabad),mert most vagyok 17 hetes terhes!

2008. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%

Van, hogy még ma is kaparnak, és igen, ez tud sérüléseket okozni, míg a vákom nem.

23 hetes kismama

2008. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
köszi. de a kettőt ha elvégzik,ugy sérülhet nagyobbat a méhfal? Mármint ha vákum után kaparnak.És ha véletlen következménye lesz,ez műtét után mennyi idővel vehető észre?Bocs a sok kérdésért,de valakit leakarok beszélni egy ab-rol. érdeklődve várom a további válaszokat.
2008. szept. 30. 18:39
 6/22 anonim ***** válasza:
8%

szia vannak abortuszos videók ha megnézi az illető akor biztos hogy nem fogja vállani az abortuszt nem magyar oldalon van majd ha megtalállom akkor beírom de elmondhatod neki hogy a pici babát aki még él a apocakjában teljesen darabokra szaggatják szó szerinte megőlik, LESZAKÍTJÁK A KIS LÁBÁTA KEZÉT ÉS MÉG RÉSZLETEZHETED NEKI NYUGODTAN



BOCSÁNATOT KÉREK AZOKTÓL AKIKET EZ ROSSZUK ÉRINT DE NAGYON A SZÍVÜGYEMEN VISELM AZ ABORTUSZT VAGYIS AZT HOGY NE LEGYEN

2008. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
video.xfree.hu/?n=nonoyoyo|882ac9a3860df1052daa06d80d57d086
2008. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A VIDEÓT NE NÉZD VÉGIG CSAK AZISMERŐSÖDNEK MUTASD MEG
2008. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszi szépen. hát én már rosszul voltam,amikor végig olvastam az egyik hosszászólót.belegondoloni is rossz hogy mit tesznek egy ártatlan kis babával,aki élni akar,és semmiről sem tehet,még is ezt kell hogy érezze,már aki ab-ra megy. remélem ezek megriasztják....
2008. okt. 1. 10:34
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Latom, kaptal itt sok erdekes valaszt, meg jo kis elrettento peldakat.Ertem en hogy Te csak jot akarsz ezzel a "lebeszelem az abortuszrol" dologgal, de belegondoltal/gondoltatok abba hogy EZ AZ O DONTESE, az o elete?En sem vagyok az abortusz hive, de ha majd ez a holgy akit eppen lebeszelni probalunk, majd egyszer elegedetlen lesz az eletevel, akkor nem teged fog hibaztatni hogy megtartotta a kisbabajat hanem a sajat gyermeket, amiert MIATTA nem sikerult ez vagy az.En egeszen felnottkoromig hallgattam apamtol, hogy o megmondta es hogy o nem akarta hogy megszulessek, es olyankor en magam is jobban orultem volna ha meg sem szuletek.Pedig azon a napon o is orult, de hosszutavon (marpedig a gyerek az egy 30eves project) elojott hogy nem egyutt dontottek anyammal.Szerintem inkabb abban a donteseben kellene tamogatnod amit o hoz.
2008. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!