Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hetes vagyok, találtam a...

32hetes vagyok, találtam a hónaljamban egy csomót, ami fáj. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott fájni ,de én nem találtam csomót.Viszont nézegetem serényen.én elmennék a helyedben az onkológiára.Biztos ami biztos.Tegnap én is elmentem két szemölcs miatt a bőrgyógyira ,mert ezek most jöttek ki a terhesség alatt.2órát vártam delegalább megnyugodtam.el fogok menni én is az onkológiára ha rálelek valamire,amúgy lehet ,hogy csak a mell változása miatt van ez ,hogy valamilyen mirígy meg van duzzadva.úgy legyen.DE azért nézesd meg-most úgy sem fognak hozzád nyúlni de legalább megnyugodsz.33hetes kismama
2008. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ennek a terhességhez sok köze nincs, nem az okozza. Ez bármikor máskor is kialakulhat. Ez a csomó általában egy izzadságmirigy elzáródásától alakul ki, ami valóban fájdalmas tud lenni. Ha szerencséd van, elmúlik magától, csak vislej olyan ruhákat, amik hónalban nem szűkek, meg tehetsz rá valami meleg borogatást is, az is szokott segíteni. De ha ezek nem vállnak be, akkor bizony sebésznek kell kivágnia.
2008. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt megrémülnél, valószínűleg te is úgy jártál mint én, a tejmirigyek kinőttek a hónaljadba is és most hogy kezd termelődni a tej megduzzadnak fájnak(nekem mensikor is szoktak)amikor majd szoptatod a babót mindig meg kell masszírozni, mert azt nem tudja magától kiszívni a pici.

Védőnőtől tudom, de kérdezd meg nyugodtan a védőnődet te is biztos ő is ezt fogja mondani.

Ja és nem kéne egyből ijesztgetni egy kismamát, ha nem tudjátok mi a baj inkább ne írjatok semmit.

2008. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok-sok minden lehet. A felsoroltakon kivül lehet pl egy nyirokcsomó is ami mondjuk egy kisebb fertőzés (torkod, benőtt köröm, csúnya pattanások..stb)miatt durrant be. Mindenképpen menj dokihoz, megnyugtatni csak ő fog, de előre ne ijedezz, biztosan valami banális a doog
2008. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!