Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vesztek kismama ruhákat?...

Hol vesztek kismama ruhákat? Ami nem méreg drága az csak a C&A, H&M-be nem is találok olyan boltot, ahol lenne kismama, bár tudom hogy létezik. Bármi ötlet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Én vaterán vettem nadrágot. Teljesen jó állapotban volt és nagyon szerettem. Meg a neten találtam a közelünkben egy varrónőt, aki csak ilyeneket varrt. (efy panellakásban volt a boltja) Tőle is vettem, de az elég drága volt 5500 egy darab gatya. Írd be a neten, hogy kismamaruha. Ki fog dobni egy csomó linket. Tudsz válogatni majd.
2012. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nagyjából a régieket hordtam.Konkrét kismama ruhát soha nem vettem.Tavaly télen voltam nagy pocakos,csizmát hordtam,bele ilyen pamut cicanadrág,azt hiszem leggings a neve,és tunika,ami bő fazonú.
2012. dec. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy hol laksz. Én budapesti vagyok, a 2. kerületben a Mammut környékén van egy kismama outlet, divatos ruhákkal. 3 ezer Ft volt a kismamanadrág darabja másfél évvel ezelőtt, nagyon aranyosak voltak mert akció kezdete előtt két nappal voltunk ott és szóltak, hogy ha két nap múlva megyünk akkor jóval olcsóbb, és félrerakták nekünk. 4 nadrágot vettem (farmer, bársony, fekete elegáns, kheki sportosabb). Nagyon szuper vétel volt, nagyon jó minőségű ruhák, amúgy eredeti áron 10 e körül lett volna. Érdemes megnézni szerintem. Talán hello baby a neve de régen máshogy hívták. Nekem is drága volt a C&A ráadásul szerintem nem is szépek a kismamaruháik. A H&M-nek a Váci utcában van kismama részlege úgy tudom.
2012. dec. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is második kerületi vagyok,és az a kismama bolt,amit az előző válaszoló írt,az tényleg nagyon jó.A fodrászattal szemben keresd.A H und M-nek az Árkádban is van kismama részlege.
2012. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha nem ragaszkodsz a zsír újhoz, akkor a Háda nevű turit javasolom, nagyon jó ruhák szoktak lenni. és ki lehet fogni új darabokat is amiben a cimke is benne van. én itt vettem a ruháim zömét. pólót is lehet találni.

én kötött pulcsikat hordok, mert azok nyúlnak valamennyire, az is van :)

ha esetleg elmész, akkor a kilóst javaslom, jobban megéri

2012. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én csináltam olyan farmerből amit már amúgy megúntam.

[link]

2012. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
13. Kerületi vagyok, de járok a mammut felé... A turihoz nincs sajna türelmem, pláne télen nagykabátban! H&M hol van a Váci utcán?
2012. dec. 16. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Aukciós oldalakon vagy apróhirdető oldalakon. Ilyesmit könnyű használtan jó állapotban beszerezni, mert ugye nincs szüksége rá az embernek állandóan :)
2013. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!