Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán, beavatkozás nélküli...

Spontán, beavatkozás nélküli vetélés után nektek mikor jött meg először és mennyiben volt más az előző vérzésektől?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam spontán vetélés után 30 napra jött meg, kb mindig ilyen hosszú egy ciklusom, de egy két nap eltérés mindig volt. Olyan volt, mint az előzőek, semmi nem változott meg.
2012. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És olyan nem volt,h pár nappal a vetélés után megjött? M nálam úgy volt,h a hét közepén történt kb a vetélés,aztán tegnap óta nem szedem a hormonokat,a doki azt mondta,h 1-2napon belül meg fog jönni.
2012. dec. 16. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem semmi hormont, de pont 28 napra rá jött meg, olyan volt mint a korábbiak, nem volt eltérés. De a te eseted ezek szerint más.
2012. dec. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia ok4 vetéltem el 5hetesen nov 18 jött meg és most 4hetes terhes vagyok:-)
2012. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem mit akart mondani a dokim evvel az "1-2naap múlva meg fog jönni" dologgal. Na de akkor majd kiderül. 1ébként neked gratulálok a picihez,remélem most minden rendben lesz veletek:)
2012. dec. 17. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!