Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 40. hét letelte után pár...

Ha a 40. hét letelte után pár nappal a doki befektet a szülésig, akkor az önköltséges, vagy a tb fizeti?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam 40 hetes, a dokim azt mondta, hogy ha szerdáig nem indul meg magától, akkor befektet. Azért nekem kell majd fizetnem, vagy benne vana biztosításomban?

2012. nov. 24. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem.Van a TB-d fizetve nem?Akkor miért akarnál önköltséget?Ha csak nem magán kórházban fogsz szülni,abban az esetben igen kell fizetni.De alap esetben nem kell fizetni semmiért sem.
2012. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van tb-m, de manapság már nem lehet tudni, hogy miért rántják le az emberről a pénzt... Köszönöm a válaszod!
2012. nov. 24. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell érte fizetned.

Könnyű, gyors szülést:)

2012. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én szülés előtt és után is benn feküdtem 1-1 hetet és nem kellett fizetni.Egyébként megértlek,mert manapság már valóban nem lepődnék meg semmin. :/
2012. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!