Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelygyulladással kapcsolatba...

Hüvelygyulladással kapcsolatban akinek volt hasonló megosztaná a tapasztalatát?

Figyelt kérdés
2-ik babás vagyok sok problémám volt az elsővel de hüvelygyulladásom nem volt pedig hajlamos vagyok rá,10 hetes vagyok pár napja van gyulladásom de kenem magam canestennel,candibenne-el felváltva belülről aloe géllel és propolisos krémmel és hol elmúlik hol vissza jön ,kedden van időpontom dokihoz de most picit rózsaszines a folyásom pisilés után lehet a krémektől van ez,
2012. dec. 16. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha rózsaszín a folyás akkor valahol belül vérzel, ami nem jó...

Én elmennék holnap az sztk rendelésre, nézzék meg mi véan.

Na meg én nem öngyógyítanék otthon, canesten még oké, ha viszket, de belül nem kenném ezekkel az aloe, meg propoliszos krémmel, mikor azt sem tudod fertőzés, vagy gomba...

2012. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokáig volt valami fertőzésem, hónapokig kezeltek is, különböző gyógyszerekkel, és nekem is volt ilyen.

A canesten krém mondjuk már a terhesség előtt is ilyen rózsaszín vérzést okozott nálam, úgyhogy azon egyáltalán nem lepődtem meg, de azért nyilván aggasztott.

Egyből meg is beszéltem a dokimmal, aki megnyugtatott, hogy ilyen krémektől, kúpoktól teljesen természetes, a kémhatásuk miatt, már nem emlékszem, lúgost vagy savast, melyiket mondta.

A rózsaszínes vérzés hajszálerekből, a hüvelyből származik, mert felmarja a sok vegyszer, tehát nem a méhből. Az élénk piros vér az, amikor egyből kórház!

Úgyhogy azért a biztonság kedvéért felhívhatod, ha magándoki, de nekem azt mondta a dokim, hogy ha nem vagyok nyugodt, akkor megnéz soron kívül...én akartam, de minden rendben volt, úgyhogy amikor legközelebb így volt, felhívtam és mondta, hogy ugyanaz a helyzet, úgyhogy akkor már nem is mentem. Akkor ajánlott egy tejsavas kúpot, és mondta, hogy tartsak egy kis szünetet, és használjam inkább ezt, úgy emlékszem, hogy nem kellett minden nap, 2 naponta talán...


[link]


Ez nagyon jó volt...

2012. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Most lábaltam ki egy hüvelygyulladásból cickafarkvirág főzettel. Ez volt a második alkalom amikor ilyen problémám volt. Az elsőnél orvostól orvosig jártam semmi nem segített.

Most is voltam orvosnál és az általa felírt krém ellenére semmi. Sőt olyan szinten "égtem" már és volt erős folyásom, hogy már nagyon szenvedtem tőle.

Vettem a DM-ben herbáriás cickafark virágos hajtást. Ebből minden este készítettem kb. 4 dl forrázatot. LEFEDVE 10-15 percig hagytam állni utána sima szűrővel leszűrtem. Az egyik felét (kihűlés után) bármelyik gyógyszertárban vagy drogériában kapható intimzuhanyba öntöttem és átöblítettem magam vele. A másik felét mézzel (mert iszonyatosan keserű) még melegen megittam. 5 nap alatt rendbe hozott.

Zárójelben ezen kívül még annyit szeretnék mondani neked, hogy én anno rengeteget olvastam ebben a témában és azt vettem észre, hogy sokaknál ez rendszeresen visszatérő probléma, amin még az orvosi segítség sem tud javítani. Én hiszem, hogy minden betegségnek lelki okai vannak. Magamon azt vettem észre (és természetgyógyász ismerősöm is mondta), hogy ennek a problémának a gyökere abból ered, hogy a "betegnek" problémái vannak a NŐISÉGÉNEK a megélésével. Engem most és anno évekkel ezelőtt is éppen egy olyan helyzetben ért ez kellemetlenség amikor ez valóban így is volt. Amikor ezt elfogadtam és AGYBAN rendeztem a dolgaimat akkor végre megszűntek a panaszaim (a cickafarkkal kiegészítve). Most ugyanezt játszottam végig. Ezt csak egy kis pluszként írtam le hátha segít de a cickafarkot tuti biztosan merem ajánlani, mert engem teljesen rendbe rakott ártani meg nem árthat ha így használod. (Túl sokat nem szabad belőle inni.)

Ha nem akarsz irrigálni akkor ülőfürdőt érdemes venni.

Üdv!

2012. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ,én is csináltam cickafark teát de ülő fürdővel és kamillát is tettem bele mert az is gyulladáscsökkentő nekem is segített de az aloe és propolis krém is jobb volt mint a patikai kenőcsök amikor dokinál voltam már nem látott semmit azt mondta nem árthatok vele mert természetesek ha még szükség lesz rá ki próbálom a teás irrigálást is ,azt én is olvastam hogy lelki eredetű is lehet a dolog de most szerintem nekem ezt a sok édesség eredményezte .
2012. dec. 23. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!