Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismamik hogy vagytok...

26 hetes kismamik hogy vagytok? Nagy már a pocak? Mikorra vagytok kiírva? Fiú vagy lány a pocaklakó?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 05:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszi én teljesen jól vagyok,hatalmas pocakkal,ugyanis egy kisfiú és egy kislány lakja:)Március 25.-re vagyok kiírva!
2012. dec. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Baranka ***** válasza:
Még nem annyira nagy a pocak. Március 27-re vagyok kiírva. Nem tudjuk milyen nemű, nem mondott rá semmit a doki legutóbb mikor voltam ultrahangon. Gondolom nem úgy feküdt, hogy lássa. De nálunk nagy az esély a lányra. És nálatok kedves kérdező! Tudni már mi lesz? Esetleg a neve is megvan már?
2012. dec. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25+4 hetes, és jól vagyok, köszi! Második fiúnkat várjuk, ennek ellenére ruhában alig látszik a pocakom. 2héttel ezelőtt volt 1-2görcsöm, de most jó, tegnap voltam dokinàl: zárt a méhszáj. És te kedves kérdező? Nevetek van már? Nekünk még nem sikerült kiválasztani/megegyezni.
2012. dec. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sziasztok! 25hetes vagyok, március 28-ra vagyok kiírva. a pocak már jó nagy, kislány lesz, Flóra baba :) a derekam néha szörnyen fáj, meg a séta is megerőltető már,de nagyon élvezem. pláne mikor mocorog. már apa is érzi jól a kezével, sőt, neki szeret is mocorogni. mindig ott ficereg , ahol apa keze van :)
2012. dec. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!


márc.21-re vagyok kiírva de császárom lesz,így előbb jön.nekem 3.baba és most kisfiú lesz. tegnap pl nagyon élénken rugdosott,a húgyhólyagomon is ugrált és fájt nagyon.

a hasam nem nagy..illetve nem tudom..de 95 cm köldöknél mérve.

2012. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szintiatina ***** válasza:
Március 23-ra vagyok kiírva. Nem mindig vagyok valami fényesen de jól vagyok :)Sokat pihenek :D Lusta a babám mivel kislány és ezért kicsit sokat aggódom pedig semmi baj nincs.
2012. dec. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi is jól vagyunk március 26-ra várjuk az első kisbabánkat aki kisfiú lesz :)Elég nagy már a pocim mostmár mindenki látja hogy kisbabát várok.

Én nagyon jól viseltem eddig a terhességet igaz állítólag most jön a neheze:) március 1-ig dolgozom is aztán már csak várok majd :)

2012. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én március 26-ra vagyok kiírva és szintén,mint az első válaszolónak,hatalmas a pocakom,mert egy kisfiú és egy kislány lakja.:)

Teljesen jól érzem magam,bár az éjszakák elég problémásak,a kényelmes pózt lehetetlen megtalálni,de délelőttönként szuper jókat tudok aludni! Egyébként fitt vagyok napközben,eddig 4 kg hízásnál tartok,így hát nem panaszkodom.:)


És Te,kérdező? Hogy vagy? Fiút vagy lányt vártok?:)

2012. dec. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!A kérdést feltevő vagyok.Március 22 -re várjuk a pocaklakót Márkot:)A pocak nekem is szépen kerekedik 97 cm. köldöknél körbe.Jól vagyok én is mondjuk sokat feszül a hasam de nem vészes.3. babánk van egy 16 éves kislányom,és egy 11 éves kisfiam.Nagyon várjuk a picurt. :)
2012. dec. 18. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!