30 hetesen +14 kg?

Figyelt kérdés
170/60 ról indultam, egyenletesen jöttek fel, sztetek ez "elfogadható"?

2012. aug. 7. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én is kb. ennyit híztam addigra, engem leszidtak a dokik, pedig végig diétáztam. Utána viszont már csak 2 kg jött fel, aztán most így a vége felé meg már lefelé megy megint. Ha jól érzed magad, és minden ok a babával, akkor teljesen jó. Nekem az elején rosszul esett, hogy mindenki ezzel jön, hogy nem szabad ennyit hízni, de ma már nem érdekel. A fő, hogy Te is és a baba is rendben legyetek. 1-2 kg ide vagy oda, kit érdekel?
2012. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
persze hogy elfogadható, mivel nem túl súllyal kezdted a terhességed :) amúgy nem a szabályok szerint kell élni :)
2012. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Örülök a kérdésednek, pont tegnap kaptam meg a dokitól, hogy rengeteget híztam (36. hétben vagyok és +14kg-nál járok).És fehérjediétát tartsak.

Azt mondta, hogy a gyereknek nem tesz jót a sok hízás....

wááá, kész vagyok azóta...

2012. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen,a kérdés mennyi lesz a végére...én a 32. hetet töltöttem ma,102/65-ről indultam,most tartok +6.5 kilónál.3. baba,nem vagyok diétán.Az előzővel 11.5 kilót híztam,a dokim szerint most nem lesz annyi.
2012. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szóval 172/65-ről indultam.
2012. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

sziasztok


szerintem teljesen jó .


Én holnap töltöm a 29. hetet be és 11kg járok ! :( én sem örülök meg nekem ez a 2. terhességem és lányom után +8 kg maradt rajtam sajnos. Nem érzem jól magam, mármint csinosnak de most nem is ez a legfontosabb. Viszont jóval kevesebbet híztam ezidáig mint a lányommal!


Úgyhogy szerintem tökély eddig :)


Boldog babavárást :)

2012. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Azt nehéz lenne most megmondani mennyi lesz a végére,de ha a dokid azt mondja nem lesz annyi mint az elôzônél akkor lehetséges!

Néhány kg van köztünk,méretekben hasonlóak vagyunk.


Ja amúgy azt kihagytam lányok hogy 24.héttôl vizesedik bokám+néha lábfejem is,szval víz is van úgy tûnik:-/

2012. aug. 7. 22:45
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok, báár, van még 10 hét, ami a legkritikusabb hízás szempontjából, tehát azért kicsit oda kell figyelni.


Én a 31ik hét végén vagyok, és 2kilóval kevesebb mint a terhességem elött. És eszek rendesen mindent. Egyszerűen csak leszív a fiam :) Dokim szerint ez teljesen rendben van.


31hkm

2012. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 11 kg-ot híztam addig, amennyi hetes most Te vagy. Akkor 160 ch diétát kellett tartanom diabetes gyanúja miatt. Nem volt gond a cukrommal, de utólag köszi a dokinak, mert onnantól már egy deka nem jött fel, tehát ennyi lett az össz hízás. (Igaz én túlsúlyos voltam, meg 38. hétre szültem.)
2012. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kedves 8-as: hány kilóról indultál és hány cm vagy?
2012. aug. 9. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!