Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Semmi tunet, csak barnazas....

Semmi tunet, csak barnazas. Ez normalis? 7+2

Figyelt kérdés

Mult het penteken voltam uh-n. lattak a magzatot, vokt szivhang is, de tovabbra sincs semmi, de semmi tunetem.

Viszont tegnap elkezdtem barnazni, bagyon enyhen fajdalom semmi ilyen volt pont egy hete is. Akkor elmult. Ma viszont tovabbra is van barnazas (az ejjel nem), ugyanugy mint tegnap, fajdalom csak az egyszer volt az ejjel, max egy percig tartott es ugyan nem volt nagyon eros, de erosebb volt, mint az eddigiek. De nem tobb, es mondom 1 percig sem tartott.

Volt mas is igy? Ez mennyire remenytelen?

Valoszinu elmegyek orvoshoz, csak itt Angliaban az ilyenhez nem ugy allnak, mint otthon.

Aggodom!


2012. dec. 18. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz mindenképpen! lehet bagatell probléma, de az első trimeszterben veszélyes is lehet! Ha tudsz pihenni, akkor szerintem maradj ágyban! Én nem szívesen lennék terhes Angliában! Nagyon szurkolok neked!
2012. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvos!! Nemek két babám ment el így.. Remélem nem lesz bajotok!!!!
2012. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Azért nem kellene így riogatni szegény kérdezőt! Elég lett volna, ha azt írod, hogy menjen orvoshoz, mert lehet nem jó vége is!
2012. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves masodik! Nagyon sajnalom, ami veled tortent! ha van egy kis idod leirod neked mennyire volt eros verzesed es, hogy voltak e fajdalmaid? Ha igen, milyen jelleguek?

Nekem most teljesen elmult a barnazas, mar ket oraja semmi. Persze az orvoshoz...vagy legalabbis a korhazba. De az is meg orak meg bejutok scanre vagy vmi vizsgalatra.

2012. dec. 18. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:
En Skociaban elek,es mikor elkezdtem verezni az elozo terhessegemmel a GP 3 napos gorcs es eros verzes utan kuldott korhazba...Erdemes felhivnod a korhazat es kerd az Early Pregnancy unit-ot,es mond nekik hogy verzel.Be fognak hivni(be kell nekik)esetleg azt is mondhatod nekik hogy a gp mondta ha van valami menjel ultrahangra..
2012. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!