Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a keményedés? És...

Szintiatina kérdése:

Milyen a keményedés? És mikortól ideális érezni?

Figyelt kérdés
26+3 hetes vagyok és nekem még szerintem nem volt keményedésem csak sokszor feszül a hasam. az nem baj ugye ?

2012. dec. 18. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Keményedéskoraz egész hasad,olyan keménynek érzed, mint a kő. 20-25.hétől normális asszem,de 30. hétre tippelek
2012. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vipy ***** válasza:
Ne aggódjál, inkább pihenj sokat. Attól is keményedhet a hasad, ha sokat talpon vagy, vagy idegesebb lettél a kelleténél. Ha úgy érzed, feszül a hasad, akkor adj magadnak egy kis szieszta időt egy csésze teával, az segíteni fog. Még van ideje növekedni a picurnak, nem kell hamarabb jönnie. Hidd el, ha már a szülés "küszöbén" állsz, tudni fogod. :) Én megmondom őszintén, nem is figyeltem, hogy keményedett-e a hasam szülés előtt, inkább a magzatvíz elfolyása volt az, ami jelezte, jönni akar. :) Boldog babavárást és sok pihenést neked!!! (egy 4h-s kislányos első babás anyuka).
2012. dec. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!