Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamák hogy érzitek...

38 hetes kismamák hogy érzitek magatokat? Nekem par napja kezdett a derekam fájni, ez a fajdalom mostanra átment a bal labamba de olyan módon, hogy este mar alig birok felallni,

Figyelt kérdés
eddig minden este setaltam, de most mar jarni sem birok pedig a seta nagyon jot tett, de a fajdalomtol fizikailag lehetetlen, hogy setalni menjek, eddig semmi bajom nem volt, de most konnyen elfaradok.
2009. aug. 23. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ugyan ezek a problemaim vannak,plusz vizesedik a labam is.Idaig szedtem a magneziumot,mar nem szedhetem.Menni en is alig tudok.A gondolataimban az van,nem sokara meg lesz a pici,es minden fajdalom elmulik,csak erre gondolok.Sokat pihenj!Könnyü szülest es boldog babazast kivanok.
2009. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, mióta nem tudsz járni?én olyan egy hete, de eddig nem hallottam, hogy valakinek ilyen problémái legyenek. Nekem eddig semmi bajom sem volt, de estere,(főleg éjjel) már egyáltalán nem bírok lábra állni, nem tudom hogy fogok szülni ha még az ágyon sem bírok megfordulni.
2009. aug. 23. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az az igazsag labra allni tudok,de mondjuk boltba menni mar nagyon nehezkes.En kaptam az orvosomtol egy akupunkturas kezelest,es az 4-5 napig jo volt.Nem fajt a derekam,mint most es nem vizesedtem ez a par nap alatt.Most mar elegge vizes a labam.Ugy hogy ha tehetem a boltbe se megyek.Te nem felsz a szülestöl?En nagyon de egyben varom mar.Olyan jo lenne mar tudni,hogy minden rendben van a babaval.En szerdan megyek a korhazba,vizsgalatra,meg idöpontot egyezetetni,mert itt be kell jelentkezni a korhazba,hogy a kiirt napon legyen egy üres szülöszoba,meg egy szülesznö,aki csak velem foglalkozik.Itt az doki csak akkor jön oda a szüleshez amikor komloikacio lep fel,amugy a szülesznö vezeti le a szülest.Minden esetre kitartast es könnyü szülest neked es nekem!
2009. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ma tettem fel hasonlo kérdést.Eddig semmi tunetem nem volt,de 2 napja érzem,hogy a bal lábam nál ,mintha egy idegszálat nyomna,ahogy felállok már ossze is ugrik.Alig tudok menni,jobb csak fekudni,de akkor meg majd kiszakadnak a lábaim,nem tudom hovatenni oket.JA és azota,miota ezt érzem,megállás nélkul mozog a babám,na meg lejjebb is ment a hasam,ulni is alig tudok.38+1hetes.Konnyu szulést.
2009. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat en is felek a szulestol, de nem is akarok ragodnolni, mert lesz ahogy lennie kell minden anyuka kibírja, akkor mi miért nem bírnánk ki, ne félj jó lesz minden, csak pozitívan kell venni mindent ha lehet, ezeket könnyű leírni de majd ha eljön az idő nem tudom mit fogok csinalni?????Nálunk nem kell előre bejelentkezni mert akkor mesz be amikor beindul a szüles es orvost fogadi, meg nem erdemes ezt sokan mondtak nekem, mert akkor meg az orvosodat kiveve senki rad se néz, ugyhogy mi a sorsra bízzuk....
2009. aug. 25. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!