Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16+4 Hetes vagyok, és azt...

16+4 Hetes vagyok, és azt vettük észre a párommal, mintha napról-napra kisebb lenne a pocim. Baj lehet a babócával? Vagy miért lehet? Még nem mozog. Vagyis nem érzem.

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet csak ti látjátok úgy mert pl. eddig jobban puffadtál és akkor a belek kicsit jobban kinyomják a hasat.

Nekem mindkét terhességemnél ez volt, hogy az elsőnél mondjuk éreztem is hogy feszül a hasam és puffad, a másodiknál nem éreztem, mégis puffadtam.

Mérte a védőnő a haskörfogatot és volt így hogy centire is kisebb lett amiatt hogy már nem voltam felfújódva "csak"a méhem meg a baba volt.

Azt mondta nekem akkor a doki is hogy a haskörfogat mérésének nem ekkor van jelentősége, hanem nagy terhesen de az se túl megbízható inkább UH-n kell követni, hogy rendesen fejlődik e a baba.

Ha nagyon nagyon izgultok, menjetek el egy UH-ra ha magándokid van és megengedhetitek a plusz találkozót, deha nem akkor is pl.nekem volt ilyen h a helyi terhesgondozóba mentem be mert em mozgott egy napja a bébi és megijedtem. Simán megnézték UH-n megkeresték a kis szívét és minden oké volt vele.

2009. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is pont ennyi idős vagyok:) Nekem is lejjebb ment a hasam, így néha beparázok, mivel nem túl gyakran vannak UH-k... De szerintem annyi, hogy a hasunk felpuffadása szűnt meg és kész. Még én sem érzem igazán a baámat, illetve néha-néha érzek ilyen kis ficergést, rezgést, de nem tudom ez az-e:) Szerintem nyugi!!!
2009. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

En is pont ennyi idos vagyok es ugyanazzal a gonddal kuzkodunk.Alig vevodik eszre a pocakom, ma reggel is mintha kisebb lett volna.Azzal nyugtatom magam, h csak a puffadas meg a tele hastol tunik olykor nagyobbnak.Ha az elso babat varjatok, akkor kesobb mozdul meg, kb 18-20 hetesen, de van akinek kesobb is, igazabol a baba mozog csak nem tudjuk h mit is kell "erezni" milyen erzes mikor mozog.Majd a masadik babanal hamarabb mozdul meg:D

Jo babavarast!

2009. szept. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!