Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már a 6. héttől iszonyat...

Ha már a 6. héttől iszonyat rosszul vagyok és pénteken töltöm a 11. -et akkor vajon mennyit kell még szenvednem?

Figyelt kérdés
Folyamatosan az émelygés, hányás, gyengeség, rossz közérzet, gyomorégés. Egyszerűen undorodom mindentől, mert mindent koszosnak és büdösnek érzek.. nagyon nem bírom már.. Egyáltalán elmúlik ez az undor valaha?
2012. dec. 19. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 11. héttől kezdődtek a rosszullétek, és a 16. betöltött héten egy csaposra abba maradtak. Minden nap hánytam 5 héten keresztül, általában este, a "rekordom" napi 4... kitartást, remélem, már nem tart sokáig! :) 22hkm
2012. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát bíztatni nem tudlak, csak annyit mondok, hogy legyél türelmes. Minden nő másként reagál. Én pl. az első terhességem alatt egy pillanatig sem voltam rosszul, a másodiknál kb. a 3-4. héttől a 12. hétig nem tudtam megenni semmit, szó szerint semmit. Csak vajas kenyéren éltem, mert minden étel szagától öklendeztem.

Viszont van olyan barátnőm is, aki mind a 9 hónapot végig hányta.

Úgyhogy nyugodj meg, legyél türelmes, azért nagyobb részben a 12. hétig bezárólag ez megszűnik!

2012. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hehe :) ..ütöm a rekordodat.. és tényleg egycsapásra elmúli majd és ami most elviselhetetlen szag az újra fel sem fog tűnni? még elég hihetetlennek tűnik így..
2012. dec. 19. 14:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Én sem tudlak bíztatni..Én is a 6. héttől voltam rosszul, úgy ahogy te a nap 24 órájában. Én még a 20. héten is így szenvedtem, de ez nem jelenti azt hogy te is fogsz, hisz minden ember más.Kitartás!
2012. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát sok jóval én se tudlak kecsegtetni. Én a 7-16. hétig hánytam. 0-24-be,állandóan.Napi 6-8x. Borzasztó volt. Fogytam is 8 kg-ot. :( Ugyhogy kitartás,hátha nemsokára megszünik!!


36 hkm

2012. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is akkortól voltam rosszul. 14-15-dik hétben csillapodott és most a 20-dik környékén már csak nagyon ritkán érzem 1-1 percre,hha vmi nagyon durva szag van, de egyből el is múlik.
2012. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a 7-ik héttöl kezdödtek és a 17-ik hétig tartott! 25 hetes km
2012. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:( Arra számítottam, hogy kapok egy kis erőt.. de úgy látom nem csak én szenvedem meg ennyire.. Hát akkor tűrni..tűrni...
2012. dec. 19. 15:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Az elsővel 6. Hèten kezdődtek a rosszul lètek, ès Pont ahogy te, iszonyatosan szenvedtem. Aztàn a 11.hèt vègèn s

Azon kaptam magam, hogy kìvànom a pizzàt. Na innentől semmi bajom nem volt. Ami megmardt, csupàn Annyi volt, hogy, a wc fertőtlenìtő szagàt nem bìrtam, gondolom az àllandò hànyinger, öklendezès, hànyàs miatt. Ìgy azt lecserèltem màst illatùra, ès utàna tènyleg semmi nem zavart, pedig èn sem tudtam elkèpzelni, hogy valaha fogok mèg jòìzűen enni, ès nem èmelyegni minden szagtòl.


N a màsodikkal nem voltam ilyen szerencsès, nemhogy 6. hèttől, handle első pillanattòl rosszul voltam, ès ez kitartott egèsz a 22. hètig.

2012. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanígy éreztem, mint te, de először a 12. másodszor a 14. héten múlt el, kitartás!!!
2012. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!