Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen homeopátiás golyót...

Milyen homeopátiás golyót ajánlotok a szülés előttre, méhszáj puhítására, érlelésére?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A homeos bogyók:

Cimicifuga racemosa C9 ( de ennél gyengébbet is vehetsz, azt hiszem 5-öst szoktak javasolni, itt csak ez volt a gyógyszertárba)

Caulophyllum thalictroides 30 ch (lehet ennél is gyengébbet, azt hiszem nekem ebből is nagyobbat adtak)

Ez kétféle bogyó, mindkettőből 5 dbot kel bevenni, felváltva őket félóránként. Tehát egészkor az egyikból 5 dbot, félkor a másokból 5 dbot. 5 perces fájásoknál mondják, hogy lehet elkezdeni, de kezdheted előbb is, akár 10 perceseknél is. Én 13 körül kezdtem szedni, fél 6-kor szültem meg, és a dokik is nagyon bíztattak, hogy szedjem! Ajánlom bátran.


VAlamelyiket már 36 héttől javasolják, de azt nem tudom melyiket, én vajúdás alatt szedtem csak.

Amőgy

[link] - meg még millió oldal van...

2009. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szülésznőm javaslata:


CAULOPHYLLUM 5 CH - 36. hét után napi 1X5 golyó, a méhnyak izomzatának puhítására, előkészíti a könnyebb vajúdást


Szüléskor:

CAULOPHYLLUM 5 CH - a fájások ritmusa szerint (vagyis minden fájás után) 5 golyó

CIMICIFUGA RACEMOSA 5 CH - a fájások ritmusa szerint (vagyis minden fájás után) 5 golyó


A hígítás fontos, hogy 5 CH legyen, mert más hígításnál más a hatás.

2009. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A második vagyok, én is ezt az adagolást tartom be, és mindenkinél alkalmazható, nem személyre szabott, a szülésznő ezt mondta.
2009. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!