Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem olyan problémám lenne...

Czinkapanna kérdése:

Nekem olyan problémám lenne hogy már van 3 gyönyörű gyermekem, és nem szerettünk volna többet be vállalni de most úgy néz ki kismama vagyok és nagyon el vagyok keseredve. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 17:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De nem érted....bármikor lehet bármi egy viszonylag fiatal párnál, meghalnak, vagy egyik meghal vagy a gyerekekkel történik valami ...akkor a másiknak esélye se lesz új életre másik családra ez most szélsőséges példa de nem egy ilyet ismerek ahol megtörtént hasonló!!! Vagy vegyük csak a válást. Orvosok se szokták javasolni ennyire fiatalon az elkötést pláne mindkét félnek...
2012. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, de megértem a problémádat.

Három gyerekem van. Egyszerűen úgy érzem életem értelme a családom, de ennél többre már nem vagyok képes. Éppen ezért szülés után azonnal fogamzásgátlót kezdtem szedni. Gondolkodtunk az elköttetésen, de annyira visszafordíthatatlan és annyira drasztikus, hogy egyszerűen félek tőle. Amúgy még csak februárban leszek 30 éves. (Az okoskodóknak üzenem a mások életéről, ne akarjanak már dönteni, ha majd ő lesz abban a helyzetben nyugodtan csináljon azt magával, amit jónak lát!)

Lassan két hete émelygek, fáj a gyomrom. Elvileg nem lehetek terhes, hiszen védekeztünk, megvolt a havim. De valahogy félek. Már gondoltam, hogy veszek tesztet, de nem akarok még véletlenül sem pozitívat látni. Hogy miért? Mert fogalmam sincs mi lenne velünk. A férjem hallani sem akar több gyerekről (abszolút egyetértek amúgy vele). Én nem vágyok többre. De képtelen vagyok abortuszra menni! Én belehalnék az egészbe.

Tudom, hogy nem lettél ettől okosabb. Egy biztos, én nem török a fejed felett pálcát, bárhogy is alakuljon az életetek. Ha egy mód van rá talán megpróbálnám tartani a babát...

2012. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hát leírom az én történetemet röviden. Nekem is van három gyönyörű fiam, a legkisebb 7,5hó-s. Mi is védekeztünk óvszerrel, és mégis terhes lettem. Ráadásul még szoptatok is. Én szerettem volna még egy babát, úgy 2-3év múlva, de a párom már nem szeretett volna még egyet.Na a lényeg az, hogy leültünk a párommal megbeszéltük, hogy mi legyen a baba sorsa. A párom egy az egyben kijelentette: Drágám, nehogy azt hidd, hogy kényszeríteni foglak az abortuszra. Nem lenne szívem hozzá. Még én is meglepődtem a döntésén. :) Úgyhogy boldogan várjuk a negyedik babánkat aki meglepi baba lesz. Ja, amúgy 7hetes vagyok.
2012. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hogy döntöttél kedves Czinkapanna?


Írtál nekem privit is, kiváncsi vagyok, hogy alakult a sorsotok azóta? Remélem minden rendben van Veletek!

2012. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?nehéz helyzetben vagy..
2014. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!