Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A miskolci Semmelweis Kórházba...

A miskolci Semmelweis Kórházban + a Megyei Kórházban engedélyezik az apás szülést? Az apáknak részt kell venniük szülés felkészítőn?

Figyelt kérdés

Hallottam arról,hogy szülésfelkészítő oktatáson kell az apáknak részt venniük,mert csak így engedik be az apukákat a szülőszobába szüléskor.Ez ezekben a Kórházakban is így van??

30. hét körül megyünk majd szülőszoba látogatásra a Semmelweisbe,de kíváncsi vagyok,és ha valaki már szült ott,akkor az megoszthatná a tapasztalatát velem!!

Egy 20+2 hetes kismama :)


2012. dec. 20. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Pont most beszéltem erről a védőnőmmel. Bemehet bármikor a szülésre kivéve ha vírusos fertőzés áll fenn. De azt mondta ez nagyon ritka. Szülésfelkészítőn már nem kell részt venniük régen kellett de már most nem. Ha szülsz bemegy veled apa megveszi a ruhát kb 2000FT és mehet is. Nem is kell bejelenteni előre h apásat akartok. Ez a semmelweisben tuti így van kb 2hete tudtam meg én is :)


29hkm

2012. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!! :) Azt nem tudtam,hogy meg kell venni a ruhát,de akkor most már ezt is tudom :)
2012. dec. 20. 23:57
 3/8 anonim ***** válasza:

2010-ben szültem a Semmelweisben. Apa bejöhetett, de nem kellett fizetni a ruháért. Akkor volt a nagy h1n1 hisztéria, így a nőgyógyászom azt kikötötte, hogy a párom csak akkor jöhet be, ha be van oltva. Viszont a szülésnél eszükbe sem jutott megkérdezni. (Jó, mi?) :)

Barátnőm a Megyeiben szült 2010. év végén, az ő párjának kellett járni valami oktatásra, és a ruháért is kellett fizetni.

2012. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azóta ennyit változott h már fizetni kell a ruháért... de hát annyi legyen a legnagyobb gond :)
2012. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaja :))
2012. dec. 22. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:

3 hete szültem a Semmelweisben.

Az apa csomag 3000ft.

Nem kell előtte semmilyen tanfolyamra elmenni, csak bemegy, megveszi az automatából a ruhát és felöltözik.

Legyen nála pont 3000ft, mert az automata nem tud visszaadni, de ezt majd elmondják a szülőszobalátogatáson.

2012. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm kedves utolsó :)

És milyen volt az ellátás??Kedvesek az orvosok meg a nővérek??A csecsemős nővérek is rendesek??Elmagyaráznak a szoptatással kapcsolatban is mindent??Segítenek mindenben??

2012. dec. 23. 14:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg változott a dolog.

Viszont remélem, hogy a csecsemősök hozzáállása is, mert az katasztrófa volt! (tisztelet annak az 1-2 kivételnek)

A dokikkal nekem nem volt bajom, a szülésznők pedig mind tündérek!

(3.voltam)

2012. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!