Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismamák, hogy vagytok?

16 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem állandósult gombás fertőzésem van, az allergiámtól alig tudok aludni, és alig tudok helytállni itthon: 15 hós a kisfiam, sosem játszom Vele eleget, plusz háztartás...nem tudom megélni a szép pillanatokat :-( És folyton kimerült vagyok.
2009. aug. 24. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én 12 hetes terhes vagyok,és folyamatosan hányingerrel,hányással kűzdök.Teljesen kimerült vagyok,pedig a párom szabin volt a múlt héten és szinte minden nap 10 ig aludtam.11 hónapos lesz a kisfiam a héten,és én is úgy érzem hogy nem foglalkozom vele eleget.Főzni is alig tudok,pelenkázni is mert ha csak rágondolok is hányingerem van.Remélem hamar elmúlik ez az állapot és akkor mindketten kiélvezhetjük egy kicsit a terhességünk szépségét.Kitartás neked is.puszi
2009. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden elismerésem, hogy egy éves körüli gyerekekkel legalább így bírjátok! Nekem az első babám, 14.hét. Alapvetően jól vagyok, de a melegtől teljesen kimerültem, a napon 2 percet nem tudok állni. És az allergia annyira felerősödött nekem is, hogy néha úgy érzem magam mintha belázasodnék. kitartás.
2009. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 15. hetes vagyok, szerencsére az allergiámból már kigyógyultam, de néha belegondolok milyen lehet ha még az is gyötör...

Minden elismerésem a Tiéd, hogy mindezt még egy másik pici mellett bevállaltad! Nekem elég, hogy a rosszulléteim nem múltak el, még mindig hányós vagyok, nincs nagyon erőm, semmilyen kaja nem esik jól, a szagoktól is rosszul vagyok, stb. A meleggel is meggyűlik a bajom, nagyon várom már az őszt!

Úgy látszik Lányok ez egy ilyen időszak, mindenkinek problémás :(

2009. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én már a 18. hetemben vagyok. 16 hetesen jöttem szabira, mert nem bírtam a meleget, most itt nálunk hűvös van, be van borulva, mégsem érzem magam elememben. Jövő héten vissza kell menjek dolgozni, de lehet, hogy lebetegszabadságolom magam, mert nem fogom bírni a cuccot. Nekem nincs még egy babám, de van helyette egy rendes és egy kiegészítő munkahelyem, és jön a pótszesszió, és van egy csomó elmaradt vizsgám is
2009. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!