Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes vesztés után lehet...

5-6 hetes vesztés után lehet rögtön próbálkozni?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el vérezni, azt mondták, hogy magától kitisztul a méhem. Volt valaki igy? És utána lesz mindjárt peteérésem? Vagy utána várható újra a pontos mensi? Bocs a sok kérdésért, de nagyon elkeseredtem, már nagyon beleéltem magam. :-(
2009. aug. 24. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz!!! vizsgálat után megmondja mi a teendő. (vagy az orvos mondta hogy magától kitisztul a méhed? ha igen, akkor szerintem válassz egy másik orvost!)
2009. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy-két hét múlva szerintem menj el dokihoz, hogy valóban kitisztult-e a méhed. A barátnőmnek is azt mondta a doki, hogy ki fog tisztulni, de mégsem tisztult ki rendesen. Egy hét kórház lett belőle. Nem akarlak ezzel megijeszteni, mert ez biztos nem törvényszerű, de azért biztos, ami biztos. Komoly dolgok ezek. Ha valamit elrontanak, akkor lehet hogy évekig is próbálkozhattok majd mire sikerül a baba.

Jobbulást, és sok sikert!!!

2009. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom saját tapasztalatból, hogy jobb, ha elmész dokihoz. Nekem azt javasolta az orvos (műszeres befejezés után) hogy 3 ciklus után próbálkozunk, sőt 6 hétre teljes tilalom volt. Mi betartottuk, most pedig várjuk a pozi tesztet, és a bébit. Ja, és nekem rendesen megjött utána.
2009. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindenkeppen menj el dokihoz. Nekem tavaly volt egy vetelesem, 8 hetes voltam. Nem kellett muszeres befejezes mert szepen kitisztultam. Nekem ra 6 hetre jott meg a mensim eloszor, ezt kellett megvarnunk (orvosi javaslatra) es utanna probalkozhattunk egybol. Az elso mensit mindenkeppen erdemes megvarni, hogy lecserelodjon, megujuljon a meh nyalkahartyaja es a kovetkezo megtermekenyitett petesejt egy felfrissult nyalkahartyaba tudjon beagyazodni. Nagyon sajnallom ami tortent. :(
2009. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Azt mondták, ha elmúlt akkor menjek uh-ra, hogy valóban rendben-e van. Remélem nem lesz szükség műtétre. Az utolsónak + tesztet kivánok! :-)
2009. aug. 24. 13:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi az utolsó előttinek kivánom a + tesztet!
2009. aug. 24. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!