Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. héten meghalt a Babám....

12. héten meghalt a Babám. Missed ab-om volt. Hogy éltétek túl? Mikor lehet ujra probálkozni?

Figyelt kérdés

Nem láttak szívhangot:(ez a mult héten történt,nehezen viselem de probálok a jövöbe nézni.Mikor lehet ujra probálkozni?

Ti hogy éltétek ezt tul?

Köszönöm szépen!


2010. júl. 27. 14:58
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Miért állhatott csak ugy meg a szíve?Valakivel már ugyanez megtörtént?(sajnálom)

4 hét mulva control majd ott kikérdezem a dokit de addigis kiváncsi vagyok.

Köszi

2010. júl. 27. 14:59
 2/31 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sajnálom ami Veled történt! Szerintem nem kell várnotok, próbálkozhattok egyből ha lelkileg készen állsz rá. Szerintem az ilyen dolgot egy másik baba tudja feledtetni majd ha ő rád mosolyog!!Szerintem ne védekezzetek és jön majd a pici!!

Én azóta mióta megszületett a kislányom már alig gondolok a meg nem született babámra...a szívemben persze mindig ott lesz...

2010. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Ha két napon belül 2 doki se lát szivhangot akkor biztos késöbb se láttak volna?

Itt olvastam hogy valakit két hét után visszarendeltek azután hogy nem volt szivhang.Miért?(sajnos akkor sem volt szivhangja)

2010. júl. 27. 15:04
 4/31 A kérdező kommentje:

jaj köszönöm,olyan szépet irtál,most megint sírok...

Van hogy azt olvasom hogy 3 honapot várni kell.Baj ha nem várja meg valaki?

2010. júl. 27. 15:05
 5/31 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy miért és mikor vesztetted el a kisbabádat?Gratulálok a kislányodhoz!
2010. júl. 27. 15:06
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
Előző vok : azért a kontrollt várjátok meg de szerintem egyből próbálkozhattok hisz ilyen korai terhességnél szerintem nincsenek fizikai korlátok. Viszont olyan 6-8 hét mire újra menstruálni fogsz nagy valószínűséggel és utána álljatok neki a babának.
2010. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
És meddig vártatok a következö Babával?
2010. júl. 27. 15:06
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszi.A controlt mindenképpen megvárjuk.
2010. júl. 27. 15:07
 9/31 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)!


hát hasonló eset volt mint a tiéd csak spontán ment el. Viszonylag sokat vártunk mert az a kapcsolatom véget ért(semmi sem történik véletlenűl de ez egy hosszú történet )....azóta viszont férjhez mentem és megszületett a kislányom. Szerintem jobb minél előbb próbálkozni mert addig csak Rá fogsz gondolni.

2010. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi hogy szerintem kezdj el szedni már most elevitet...nem reklám akar lenni de szerintem nagyon jó!
2010. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!