Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphastont kell szednem napi...

Csalódott személy kérdése:

Duphastont kell szednem napi 3*1et, ma nem tudtam kiváltani a hormont, és holnap sem fogom tudni, mert minden pénzem elment a számlákra. Veszélyeztetett terhes vagyok! Mi lesz ha 4-5napig nem tudok hormont bevenni? Elmehet a baba emiatt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valakitől kölcsönkérni? Az interneten 1086 Ft-ra írja az árát. Az nem olyan sok. :/
2012. dec. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Annyit még tudok kölcsönkérni, de többet sehogy sem, és múltkor is mivel 3*20dbot írt fel az orvos, nem engedték, hogy kevesebbet vegyek!

Nem tudom mit csináljak, mert holnap ráadásul szerintem már csak ügyeleten tudok gyógyszert venni, de ebben nem vagyok biztos

2012. dec. 24. 00:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 szemet kihagysz akkor is elmehet. Ezt senki nem tudja neked megmondani előre. Én szedtem, mellette elkezdtem vérezni és rögtön azt kérdezték a kórházban, hogy ugye 1 szemet sem felejtettem el bevenni?

Gyógyszertárból is van ügyeletes.

2012. dec. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En tudok neked adni, irj privit, hatha kozel lakunk.
2012. dec. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad kihagyni egy napot sem,nem még 4-5 napot!Veszélyes!!!!!Valahogy próbáld megoldani,mert baj lehet!

Jóindulatból mondom!

2012. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!