Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nt3,8mm volt valakinek hasonló...

Nt3,8mm volt valakinek hasonló és mégis minden rendben?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
mit mondott a doki?
2012. dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia, nekünk 3,6 volt, méhlepénybiopsziára kellett mennem, a végén kiderült, hogy semmi baja a mi kicsi fiunknak hálistennek, valószínűleg nem jól mérték, mert a szonográfus is sokat mondta, hogy nem látja jól az uh-án, gy inkább elküldött genetikára, én is kíváncsi lennék arra, hogy az orvosod mit mondott?
2012. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megyünk genetikára de azt mondta hogy időközben javulhat ,és nagyon rosszul feküdt kb egy órán keresztül vizsgált mire végre azt mondta hogy sikerült megmérni amit akart amúgy minden ok csak ez volt eltérő ,ez a második baba az elsőnél a vér eredményem volt rossz volt amnio és minden ok volt én tudom hogy most is minden rendben de jó lenne hasonló problémával pozitiv eredményt hallani
2012. dec. 25. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
második vagyok, nálunk is minden eredmény stimmelt, még a véreredményem is jó lett, csak ez az egy hibádzott, biztos, hogy most is minden rendben lesz, az is lehet, hogy kicsit idősebb a baba, nálunk úgy néz ki, hogy kb. egy-másfél héttel, és így már a tarkóredő is lehet nagyobb, mert az ugye együtt nő a babával, legalábbis én ezt olvastam, de ha tényleg biztos akarsz lenni az eredményben, akkor csináltasd meg a cvs-t, én is tartottam tőle, de jó, hogy bevállaltam, mert így legalább megnyugodtunk :)
2012. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el a Magzati Diagnosztikai Központba Pesten, ott tuti nem fognak tévedni, ott van a legjobb UH.
2013. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!