Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetek mégis terhes?

Szerintetek lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés

Már szakítottunk a barátommal, az utolsó együttléthez képest 13 napra csináltam egy tesztet. Negatív lett, majd másnap (amikor kellett) meg is jött a menstruációm. Viszont idegességemben még egy tesztet csináltam, pontosan egy hónappal az előző teszthez képest. Ez is negatív lett.

Viszont már 4 napja meg kellett volna jönnie (sajnos van, hogy késik, lelki okok miatt főleg).

Szóval most vagyok kb. másfél hónappal az utolsó együttlét után, és két negatív teszt lett. Van okom aggódni, vagy hihetek a teszteknek?


2012. dec. 25. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes. Elvileg már 8 hetesnek kéne lenned, azt viszont már a 2. teszt kimutatta volna, amit kb. 6 hetesen csináltál.


Ne idegeskedj, pláne ha tudod, hogy attól is késhet.

2012. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, már ki kellett volna mutatnia a tesztnek.
2012. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Próbálok megnyugodni...
2012. dec. 26. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy terhes vagy!Nyugodj meg!
2012. dec. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne csak a tesztnek higgy, hanem a menstruációd jelentkezésének is, szinte biztos, hogy nem vagy terhes
2012. dec. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem változik a dolog,akkor nem vagy terhes.
2012. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erős fájdalmaim voltak akkor, amikor meg kellett volna jönnie (nem szurkáló, hanem egész hasra kiterjedő, eléggé éles, görcsös fájdalom 1-2 napig. Aztán 5 napos késéssel de megjött (ez már a második vérzés az utolsó együttlét óta), 5 napig tartott és szokásos erősségű volt (tehát teljesen normális), akkor már biztosan lehet hinni a teszteknek, ugye?
2013. jan. 17. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!