Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondják azt, ha már...

Miért mondják azt, ha már szóba jön a koraszülés, hogy inkább 7dik hónapban induljon meg, mint a 8dikban?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tévhit, amitől a neonatológusok a hajukat tépik! minél később születik meg, annál jobb.
2012. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de ez egy hatalmas baromság! Gondolj csak bele józan ésszel, minél tovább marad odabenn, annál érettebb és annál nagyobb az esélye az egészséges életre!
2012. dec. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ezzel jön az anyám. Meg, hogy a felmérések ezt mutatják. Azt mondja nekem mindig, hogy azért mert ilyenkor fejlődik pont valami a tüdejében ami más mint a 7. hónapban. Hát nem igazán értem. De most fogom elérni a 8-at úgyhogy aggódom egy kicsit. Bár én úgy olvastam, hogy minden nappal mikor tovább marad benn a baba annál nagyobb az esélye.
2012. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert nem értenek hozzá... - ez egy baromság ugyanis :(
2012. dec. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is azt tartom logikusnak, hogy minél tovább van bent, annál jobb, elvégre a tüdeje a terhesség végéig fejlődik. Most viszont a 7dik hónapba lépve kinyílt a méhszájam, és hallottam olyanokat, hogyha már koraszülés, akkor inkább most szüljem meg, mint a 8dik hónapban...
2012. dec. 26. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!