Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy amniocentézis...

Igaz, hogy amniocentézis növeli a koraszülés kockázatát?

Figyelt kérdés
Nem a kritikus 4 hétre gondolok, hanem, hogy 28-30. héten beindul a szülés. Azokra vagyok kíváncsi, akiknek megcsinálták a vizsgálatot!

2012. dec. 6. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Én mindenhol azt olvastam, hogy egyértelműen növeli a kockázatot. Külföldön már nem is javasolják ezt a vizsgálatot.
2012. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
CSAK AZ ÍRJON, AKINEK MÁR MEGCSINÁLTÁK!!!
2012. dec. 6. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy így van,nálam nem jött be...a 2., gyerkőcnél volt amniom(a korom miatt)37+3 hétre született.Idén márciusban CVS-t csináltattam(szintén a korom miatt)a 3. gyerkőccel,ő 39+1 hétre született szeptember végén.A környezetemben több ismerősömnél is elvégezték,de sehol nem volt koraszülés.
2012. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is megcsinálták és most vagyok 26 hetes szigorú pihire vagyok fogva mert erős szúró fájdalmaim vannak a méhem tetejénél. Nem tudom ettől van e, de tény, hogy az első kettővel ilyet soha nem éreztem.
2012. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. gyereknél csinálták, utána végig több lett a magzatvíz, 37+3 ra született, de 4250gr-al.

Most a 3. baba nem akar kibújni, nála nem volt ilyen vizsgálat, sem az 1. babánál.

2012. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem hétfőn csinálták úgy, hogy nem készültem rá, kb 10 perc alatt kellett döntenem, vállalom-e különben kicsúsztam volna az időből. Azóta tiszta ideg vagyok. A kockázatokkal tisztába voltam, de ez a koraszülés most teljesen új.

2012. dec. 6. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!