Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam 8 hetes terhes....

Tegnap voltam 8 hetes terhes. Az ultrahangon megállapították, hogy nincs szívhang, missed ab., magzat elhalt. A műszeres eltávolításra egy hét múlvára kaptam csak időpontot. Nem túl késői ez az egészségem szempontjából?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 14:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szeritem nem..valakinek másfél hetet vagy többet kell várnia.sajnálom hogy ez történt.de ne add fel..és amugy volt szivhangja?láttad?vagy nem is alakult ki neki?tudom hogy rossz de gondolj arra hogy lehet hogy beteg lett volna.és a következö sokkal szebb,egézségesebb baba lesz.:D
2008. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Két hete még volt szívhangja... Most teljesen a padlón vagyok, olyan boldogan ébredtünk a párommal nap mint nap, hogy babánk lesz:( Ez volt az első terhességem. Ma reggel mindketten sírva ébredtünk és persze a tegnapot is átsírtuk.. Szörnyű ez az egész:((
2008. máj. 29. 14:53
 3/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami történt. Velem is történt ilyen, engem 2 hét múlva hívtak vissza.
2008. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ne adjátok fel és ne öljétek ebbe bele magatok.gondolj arra hogy jobb most mint 15-16 hetesen..amugy én vagyok az elsö hozzászolo..nekem volt tavaly év elején ..elvetéltem .:(aztán tavaly év végén ikrek lettek volna.de leváltak és kilöködtek.és most minden rendben.:d11 hetes vagyok.,:Dnem szabad feladni soha.én sem adtam fel.
2008. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Csak amiatt tartok, amit az ultrahangos orvos mondott. Ő azt mondta, hogy mihamarabb el kell venni, mert ha magától indul meg a vetélés, akkor sokkal nagyobb az esélye egy esetleges gyulladásnak és aztán lehet, hogy soha többé nem lehet gyermekünk:((
2008. máj. 29. 14:58
 6/22 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához! Persze, hogy nem adjuk fel, csak most rossz, nagyon-nagyon ross:((. Kicsit belehaltunk mindketten. Ma reggel sírva mondja a párom, hogy nem akarja, hogy bántsák a pici csibéjét... A szívem megszakad...
2008. máj. 29. 15:01
 7/22 anonim ***** válasza:
arra gondolj hogy ennél rosszabb már nem lehet..és nem is lesz.tul leszel rajta hamar..vártok 2-3 honapot és probálkozhattok ujra..apropo ne hagyd abba a terhes vitamint..nekem is javasolta a doki hogy szedjem,
2008. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
megszabad kérdezni hogy mitől mehetett el a baba?tudom nem könnyű de ne adjátok fel.sok sikert és szerencsét a következő babához
2008. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy ezt nem lehet tudni, a műtét után elvégeznek egy szövettant és talán abból, bár azt is mondták, hogy ebben a korban szinte lehetetlen megállapítani az okát.
2008. máj. 29. 15:07
 10/22 anonim ***** válasza:
Tiszta szívemből sajnálom, én is most mentem át egy vetélésen a napokban. Iszonyú érzés hogy az egyik nap még boldogan várjátok, a másik nap meg már elment. Azzal vígasztalom magam hogy nem véletlen hogy így történt, biztos meg volt az oka, és majd legközelebb ilyen már nem történik. Bízzunk benne! Addig is minden jót kívánok Neked!
2008. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!