Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az eszközről? Végre nem kell szenvedniük a hányástól a kismamáknak?

Figyelt kérdés

PrimaBella™ a korszerű, gyógyszermentes eszköz a terhességi hányás kezelésére!

Ezt írja a cikk.Nem tudtam bemásolni,de ha valaki beírja a keresőbe,biztosan kidobja.

Használta már valaki? Mi a véleményetek róla?


2012. dec. 26. 12:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Feltettél egy kérdést, és azzal kapcsolatban írtál egy kommenet amiben volt valami amit nem ismertem és meg mertem kérdezni, hogy az mi? Te meg olyan stílusban válaszoltál, ami nem túl barátságos. Akkor te hogy várod el, hogy normálisan válaszoljanak a kérdésedre, ha te sem azt teszed. Nem nézem meg mi az, annyira nem érdekel, neked probléma nem nekem.
2012. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Szerintem gond,nem volt a stílusommal.Ha mégis akkor bocs! Tény,hogy ez nekem probléma,és ha odakerül a sor én kipróbálom ezt az eszközt!
2012. dec. 26. 19:06
 13/27 anonim ***** válasza:

3X voltam terhes, mind a három 9 hónapot végig hánytam.

Nem reggeli rosszulét volt, hanem egész napos.

Bármit ettem,még le sem ért, már ki is jött :(

A babák súlyát híztam csak...


Nekem megért volna ennyit HA tudtam volna, hogy tuti használ, HA tudtam volna, hogy mindegyik terhességem ilyen hányós lesz...


Szóval aki az első 12 hétben reggelente 1x hány, annak biztos nem éri meg :)

2012. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb. 5 napja hagytam abba! Imádtam 2 gyereknél végig szenvedtem ezt amikor megláttam a gyógyszertárba nem érdekelt hogy mennyibe került! Szerintem megérte azt a 30 napot hányinger nélkül :-) :-).

2012. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Na utolsó,akkor végre egy sikersztori :)!
2012. dec. 27. 00:29
 16/27 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Szerintem ha van ilyen hányinger problémád akkor vegyél én imádom :-).

2012. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Golan Trevize ***** válasza:

Valaki linkeljen kutatóintézet által publikált eredményt erről az eszközről, mert addig kijelenthetjük, hogy kamu.


Egyébként meg ha működik is, akkor meg mi arra a bizonyíték, hogy egy-két centivel arrébb csúsztatva az órát mondjuk nem pont migrénes fejfájás tör rá az emberre?

2012. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Garancia szerintem nagyon kevés dologra van.De itt egy ember már pozitívan érvelt a szintén pozitív hatás miatt ezzel szemben számos ember ugyanitt leszólta,aki ki sem próbálta.Engem az az egy aki próbálta meg is győzött arról,hogy jó dolog ezért ma be is szereztem :P!
2012. dec. 27. 19:18
 19/27 anonim ***** válasza:
Tévedés, senki nem szólta le magát az eszközt, csak az írtuk, hogy nagyon drága!
2012. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem is vitattam,hogy drága,de nekem ezzel a betegséggel minden pénzt megér egy olyan terhesség,ahol nem fogok hányni!
2012. dec. 27. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!