Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az eszközről? Végre nem kell szenvedniük a hányástól a kismamáknak?

Figyelt kérdés

PrimaBella™ a korszerű, gyógyszermentes eszköz a terhességi hányás kezelésére!

Ezt írja a cikk.Nem tudtam bemásolni,de ha valaki beírja a keresőbe,biztosan kidobja.

Használta már valaki? Mi a véleményetek róla?


2012. dec. 26. 12:32
1 2 3
 21/27 Golan Trevize ***** válasza:

Én sem szóltam le, csak kételkedem, mert semmit nem találok róla, hogy igazolva lenne, hogy tényleg hat, és úgy, ahogy állítják.


Az, hogy írta valaki, hogy neki "használt", az nem bizonyít semmit. Van olyan terhesség, amikor egyetlen egy rosszullét sincs. Még ugyanannál a nőnél is különbözőek a terhességek.

2012. dec. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem is cáfolom ezt! De most élek a kedvenc idézetemmel: " A bizonyíték hiánya,nem a hiány bizonyítéka!" :)
2012. dec. 28. 08:18
 23/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező nem kötekedni akarok csak megkérdezném hogy kismama vagy?

Mert egyik válaszodban irtad HA odakerül a sor megveszem másik válaszodban irtad hogy már meg is vetted....

Hány hetes vagy?Vagy csak tervezitek a babát?

Ha igen nem is biztos hogy hányni fogsz felesleges előre beszerezni...

2012. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Golan Trevize ***** válasza:

Van annyi anatómia, biokámia, fizikai, stb. ismeretem, hogy ne tudjam elhinni ennek a ketyerének a működését.

Kvázi a tudásom cáfolja a máködési elvét, tehát bizonyíték a nem működésére.

Ezért kerestem volna hiteles tanulmányt vagy publikációt, de olyat sajnos nem találok.

2012. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Különben, ha emetofóbiád van, akkor tök mindegy, hogy mit teszel a csuklódra meg mit csinálsz, semmit nem fog változtatni. A fóbiának pont az a lényege, hogy mindenféle racionális magyarázat ellenére is meg van a félelem valami iránt, jelen esetben ez a hányás.
2012. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hát, nekem ez a hatodik terhességem, és mindegyikkel pocsékul voltam (ill. vagyok) az első trimeszterben (sőt, volt, amelyikkel tovább is). Ha ezt előre tudtam volna, és már akkor is létezett volna ilyen kütyü, valószínűleg beruháztam volna én is rá. Mostmár nem látom nagy értelmét. És bevallom, én is kicsit óckodok az új dolgoktól... De elhiszem, hogy hasznos lehet... Én is szívesen megúsztam volna azt az egy évnyi émelygést, hányingert és sok hányást!
2012. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint. Azért mégsem olyan jó biznisz ennyi pénzért 100 órás (azaz 4 napnyi) használat... Azt hittem, ha egyszer megveszed, használhatod akármennyit. Így azért nem olyan buli...
2012. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!