Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 4-5hónapja minden reggel...

Kb 4-5hónapja minden reggel arra kelek hogy tüsszögök nagyon és folyik az orrom, egész délelött ez igy megy délután már nem. Mi lehet? Mondjam a dokimnak? Ugye nem lesz baja a babámnak töle?!

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem allergia! Menj el allergológushoz, Ő megtudja nézni mire vagy allergiás. Én a helyedben máris lecserélném az ágyneműmet antiallergénre. Mivel általában ébredés után tüsszögsz, szerintem poratkára (pontosabban a poratka ürülékére) lehetsz allergiás. Attól meg hemzseg a párnád, paplanod és matracod. De nem tudnak veled most mit kezdeni, mert az összes allergia elleni gyógyszert tilos szedni terhesség alatt. Próbálkozz homeopatás orvossal, mert a homeopátiás gyógyszerek szedhetőek terhesség és szoptatás alatt is.

Egy 28 hetes allergiás kismami

2008. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,ezt fogom tenni
2008. máj. 29. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 4-5 hónapja tart akkor szerintem nem virágporra vagy allergiás hanem az előttem szólónak van igaza . Nekem adtak egy tablettát , amire rá volt írva allergiások ne szedjék !!! Mivel esküdöztek ezt kell szednem , hát bevettem ! 2 hetembe tellett mire rájöttünk miért vagyok rosszul . Nagyon fájt a gyomrom,egyből vécére kellett mennem és akárhogy is küzdöttem nem tudtam hányni ! Nem szednék be soha többet ilyen allergia ellenes természetgyógyász által ajánlott " csodaszert"

Én is trüsszögök , folyik az orrom de nem tudok mit tenni ! Te se szedj be semmit !!

13 hetes Kismama:)

2008. máj. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!