Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a medencevégű fekvés?

Mi az a medencevégű fekvés?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
farfekvés, tehát a popsijával lefelé van.Hány hetes vagy?
2012. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! 21 hetes:)
2012. dec. 27. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyit jelent h a baba feneke van alul és nem a feje...ez akkor rossz ha már szülni készülsz és még nincs megfordulva és ekkor szoktak császározni. De ha még messze a szülés akkor nyugodt lehetsz még sokat fog forgolódni a kicsi :)
2012. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:) Eddig azt hittem, hogy boxolja a hólyagom, de úgy látszik a rugdosás jön be neki jobban:D

Remélem megunja és megfordul szülésig:)

2012. dec. 27. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Simán megfordul. Nekem volt már haránt fekvésben 18 hetesen, medencevégű 24 hetesen már a 26 hetesen fejvégűnek írták 4D-n majd 15-én megyek 32 hetes uh-ra akkor meglátjuk. Még kisebb annyit forgolódnak mert ugye van helyük bőven. A végén a lényeg h a helyén legyen :)
2012. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Remélem neked is befordul:)

Nagyon nem szeretnék császárt, irtózom a műtétektől:D

2012. dec. 27. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már be volt fordulva inkább csak reménykedem h úgy is maradt :)

Biztosan be fog neked ne izgulj :) Még bulizik bent van helye bőven :) És hát néha igen a húgyhólyag a legjobb játszó pajtás :D :D de "vigasztaljon" a tudat h majd később nagyobb erővel tud lecsapni rá :D Mi most abba a korszakba vagyunk h a jobb oldalamba totál kitolja magát és rendesen ki lehet tapogatni a kis testét :)

Ne is gondolj a műtétekre inkább ezeket figyelgesd tereld el a gondolatodat ha mégis arra kerül a sor elég akkor aggódni miatta előre felesleges olyan miatt ami lehet be se következik :)

2012. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja akkor remélem úgy marad a babyd:) Nekem meg lefele fordul remélhetőleg:D

Az nagyon jó lehet, ha ki tudod tapintani a kis kezét. Mi még nem tartunk ott, tényleg sok helye van még:)

Az enyém meg azt nem bírja, ha a hátamra fekszem, akkorákat rúg...

2012. dec. 27. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!