Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. hétben vagyok. Elég...

13. hétben vagyok. Elég egyhangúan táplálkozom. Szinte csak kizárólag tejterméket eszek ( tejföl, puding, sajtok). Milyen problémája lehet a babának ebből?

Figyelt kérdés

Elevitet eszek naponta.

Próbáltam gyümölcsöt is enni, de annak mindig hasmenés lett a vége:)


2009. aug. 25. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Pedig a rostokra szükségetek van,lesz is problémád ha nem viszel be.Nem szabad sosem egyhangúan táplálkozni,terhesen meg főleg nem.Gondolom Te is tudod mikre lenne szükségetek,hát fogyaszd őket tudatosan.
2009. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Én meg a húst nem ettem, amíg terhes voltam, egyszerűen nem tudtam legyűrni, pedig tudtam hogy kell. Szedtem a terhesvitamint, egészséges lett a babám. Biztos Nálad se lesz baj.
2009. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Én ettem gyümölcsöt is, édességet is, de rengeteg tejterméket. Babám tejcukorérzékeny, így most semmilyen tejterméket nem ehetek. 8 hónapja szopik a babám, azóta nincs tejtermék. Szerintem kevesebbet egyél belőlük.
2009. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elfogyasztom őket, próbálkozom, csak egyből ki is hányom. Eleinte naponta 7-8 alkalommal is hánytam. Mostmár csak 2-3 hányás van naponta. Eszek valamit, és rohanol is egyből a wc-re.

Doki szerint pár hét és rendeződnek a dolgok odabent:)

2009. aug. 25. 10:36
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egyél azt, ami igazán jól esik. Annak nincs értelme, hogy tudatosan (ahogy az első válaszoló írta) eszel és közben lehet, hogy nem is kívánod. Csak ami jól esik! Nyugi, nem lesz semmi baj, a doki is megmondta, majd helyreállnak a dolgok. Boldog babavárást!!!

37 h km

2009. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem se eroltesd ami nem megy. A szervezeted tudja mire van szuksege. Ne felj fogja majd jelezni, ami kell neki amikor mar a baba lemeritette a tartalekodat. :) En 14 hetes vagyok es volt olyan idoszak, hogy en sem kivantam a gyumolcsot. Neha lecsuszott egy-egy banan de a cseresznyet amit regen imadtam meg az epret ra sem birtam nezni. Most par napja viszont a ribizliert bolondulok, folyamatosan azt eszem. Mert valoszinu valami van benne amiert jelez a szervezet. Ne eroltesd ami nem megy, felesleges foleg ha kihanyod. Edd azt ami jolesik, foleg, hogy szedsz vitamint is nem lesz gond.


10:34-es valaszado, aki nem kivanta a hust, ne haragudj de megkerdezhetem, hogy milyen nemu a babad?

2009. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
10:34-es vagyok, kislány lett. Egyébként előtte se voltam valami nagy húsevő. Tejet, sajtot, tejterméket bőven, meg gyümit is ettem.
2009. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Miért kérded? A diéta-elmélet miatt? Lehet benne valami, de nálunk ez nem volt tudatos. Biztos kihánytam volna, ha egyáltalán le bírtam volna nyelni. Végig a meggybefőttet kívántam, meg kenyeret mustárral.
2009. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok. Eszek ahogy bírok, remélem Nálunk is eljön a kívánós időzsak.
2009. aug. 25. 14:06
 10/11 anonim ***** válasza:

11:23-as vagyok

Kedves 10:34-es bocsi, hogy csak most valaszolok, sajnos most kerultem szamitogep kozelbe, remelem meg azert olvasod. Azert kerdeztem, hogy milyen nemu lett a babad mert en sem kivanom egyaltalan a hust. Talan van valami osszefugges. :) Persze teljesen mindegy milyen nemu lesz a baba mert imadni fogjuk, csupan kivancsisagbol kerdeztem. Baratnom tesoja sem birt ranezni a husra es neki is kislanya lett. Na persze ez nem jelenti azt, hogy aki elvezettel eszi a hust annak mind fia lesz. :) Koszi, hogy valaszoltal es legyszi ne haragudj kedves kerdezo, hogy ezt itt beszeltuk meg.

2009. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!