Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhesség elején barnázásom...

Ha terhesség elején barnázásom van 5. hét körül minden esetben be kell feküdni, még ha minden rendben van is?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem egy ismerösöm sem fektettek be azt sem akinél belsö vérzés volt. Max öt szigoru fekvésre ítéltek. befeketni ennyi idösen nem szoktak, mert a korai vetélés elég gyakori.


Nekem is volt vérzésem nekem csak vérböség miatt a hüvelyben pattantak el hajszálerek, de semmi más. Még pihenésre sem ítéltek mert nem a méhböl jött.

2012. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt barnázásom, de azért mert spirál mellett lettem terhes. Nem fektettek be.
2012. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is jött egy kis barna, a doki csak annyit mondott, hogy ez ilyenkor még normális, és jöjjek a jövő héten. Amúgy elmúlt, és még mindig megvan a magzat, most 10 hetes.
2012. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz gond.Jövőhéten megyek dokihoz.A háziorvosomhoz először,mert ő volt a nőgyógyászom is.Olvastam valamilyen gyógyszert,ilyen eseteknél írták fel, nekik,valami p...valami azt azt gondolom ő is felírhatja.Utána elmegyek az új nőgyógyászhoz csak azzal jól pórul jártam pár hónapja.
2012. dec. 29. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!