Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhemnél és a jobb petefészk...

A méhemnél és a jobb petefészkemnél olyan mintha izomhúzódást éreznék, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
6 hetes+5 napos vagyok es ma egesznap ereztem ezt,olyan mintha a has izmaim feszulnenek.Nem faj es nem is gorcsol,csak olyan fura erzes.Letezik hogy ilyen hamar elkezdett ennyire noni a mehem?Kicsit kemenynek is erzem,olyan mintha be feszulne.
2012. dec. 29. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nyúlnak a méhszalagok ezért van ez.Persze nő a méhed is,lassan.
2012. dec. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem!Napi 3x2 magne b6 nekem jelentősen enyhítette a görcsöket.
2012. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ide írok, de nekem is húzódik meg feszül a hasam, hasizmom, pedig én még csak 5 hetes vagyok. Orvoshoz csak másfél hét múlva tudok menni, de nem korai ez a húzódás?

Még egyszer elnézést, hogy ide írtam Kedves Kérdező.

2012. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!Most mar tudom hogy ezek a szalagok..:)

2.valszolo:en nem gorcsolok,nem faj egyaltalan.De ennek ellenere szedek MagneB6ot:)

3.valaszolo:Semmi gond,en is azert lepodtem meg mert ilyen hamar elkezdtek nyulni a szalagok,es azert is irtam ide mert nem tudtam hogy ez ilyen hamar jelentkezik,de akkor ez is egyenenkent valtozo,ha neked az 5.heten jelentkezik:)

2012. dec. 29. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 5hetes vagyok. nekem mindjárt megjön enyhe "görcseim" voltak. mostanában mióta tudom,hogy terhes vagyok(szent este tudtam meg) azóta,a méhem fáj egy-egy pillanatra. görcsöl egyet,és abba marad. nem nagyon fáj csak kellemetlen inkább. dokihoz én is csak jöv hétre kaptam időpontot. ígya két ünnep közt pont nem volt jó. :)
2012. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!