Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt itt olyan, akinek a...

Volt itt olyan, akinek a szulei nem orultek eloszor, hogy terhes a lanyuk, hanem majdnem hogy hulyenek titulaltak titeket? Ti hogyan reagaltatok es hogyan puhitottatok meg oket?

Figyelt kérdés
En is ilyen szituba vagyok,es szeretnek tippeket kapni. Koszi elore is.
2009. aug. 25. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak anyu nem örült elsőre mikor megtudta. Nem is kellett elmondani neki, csak hívtuk hogy beszélni akarunk vele és mondtuk a jó hírt. :)

Annyit mondott, hogy ha már megcsináltuk, akkor tartsuk is el.

Azóta pedig már mindenkinek elújságolta, és jobban várja mint bárki. Mondjuk apu az örült neki hogy végre lesz egy unoka:)

2009. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szia!

nálunk hatalmas patália volt, mert januárban derült ki, amikor már le volt szervezve a májusi esküvő. anyám teljesen kiakadt. nem merte mondani, hogy vetessük el, csak azt, hogy halasszuk el az esküvőt. hát nem így lett. 39 hetes vagyok és már nagyon várjuk a babát a férjemmel!


A te esetednél többet tudunk segíteni, ha leírsz néhány részletet: kor, családi állapot, anyagi helyzet stb. Hány hetes vagy?

2009. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is az anyum így fogadta,de nem csak o,hanem a tesoim is,2. baba lesz.Pedig jo házasságban éllek 10 éve ,van egy 10 éves fiam,családi házunk,2 auto,nem szorulunk az o segítségukre,mégis úgy néztek rám mint az ufora,de azota már megemésztették,csak nem nagyon foglalkoznak vele.Az anyu már várja,de a tesok?Hát nemtudom,de már nemis érdekel,eleget bántott idáig,de úgyvagyok vele,hogy a miénk lesz a picur,nem az ovéké.39h km
2009. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nem mondott Anyu semmit, de az arcára volt írva, hogy nem nézi ki belőlem, hogy képes leszek felnevelni. Akkor 26 éves voltam, 7 éves kapcsolatban. Nagyon rosszul esett, de idővel nem foglalkoztam vele. Imádja az unokáját, engem meg továbbra is hülyének tart. :)
2009. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hat az en esetem az roviden annyi,hogy kulfoldon elek. Meg csak 4 hetes vagyok,Anyunak Magyarorszagon van,neki mar tegnap szoltam,persz ejott egybol hogy "gratulal" meg hogy mekkora hulye vagyok,aztan ratettem a telefont,nem hallgattam tovabb. Mondjuk abbol a szempontbol megertem,hogy meg csak 18 vagyok,a paromn 28,akartuk a kisbabat,de en ugy mertem elmondani,hogy veletlen sikerult. Apu meg rosszabb lesz,neki a mai napig a pici kislanya vagyok,ami meg rosszabb,hogy a mostani parom az elso,akivel kijon,mert Apunak nagyon nehez megfelelni,mindenkiben talal hibat,soha semmi nem jo neki.E sha ezt most megtudja,akkor nagyon nagy botrany lesz es attol felek,hogy megutalja a paromat is. Jah egyebkent o is itt el kint kulfoldon. Az anyagiakkal nincs gond,fel tudjuk nbevelni siman a babot. CSak megis nagyon felek a reakciotol. Koszi azoknak,akik probalnak segiteni.
2009. aug. 25. 15:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Én inkább elmondanám,h tervezett baba,mert ha azt mondod véletlen,az rátesz még egy lapáttal az ellenérzésekre.És külföldön maradtok,vagy hazajöttök?Mert nagyon át kell gondolni,milyen lesz egy teljesen más kultúrkörben felnevelni a picit.(És egyáltalán nem biztos,h máshol csak jobb lehet.)
2009. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Itt maradunk,ugyanis otthon nem hiszem,hogy ennel konnyebb lenne egy babaval. Raadasul otthon nem is kapnek semmit ra,ugyanis a tb-m sincs fizetve,meg hat ugye 1 eve itt elek kint es otthon munkaviszonyom sem volt.
2009. aug. 25. 15:57
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem, ha külföldön élni elég felnőttnek tartanak, akkor mi a gondjuk? Vagyis értem én, ez költői kérdés. Megbékélnek, mivel nincs más választásuk, ne aggódj!
2009. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hat remelem igazad lesz,kedves utolso! Gondolkoztam rajta,hogy mi lenne,ha emailben kuldenek apunak kepeslapot,ami egyertelmuve tenne mi a helyzet? Vagy ez nagy hulyeseg lenne?
2009. aug. 25. 16:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát Te ismered, de én is a könnyebb utat választanám. :)
2009. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!