Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt itt olyan, akinek a...

Volt itt olyan, akinek a szulei nem orultek eloszor, hogy terhes a lanyuk, hanem majdnem hogy hulyenek titulaltak titeket? Ti hogyan reagaltatok es hogyan puhitottatok meg oket?

Figyelt kérdés
En is ilyen szituba vagyok,es szeretnek tippeket kapni. Koszi elore is.
2009. aug. 25. 14:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség lenne emilben küldeni apunak bármit.. anyu ugyis elmondja neki. de sztem hivd fel és mond el neki hogy kisbabát vársz és nagyon örülsz neki. ha elsözör ki is akad, ugy is megbékél. amugy ha elengeddtek küföldr 17 évesen egy 10 évvel idösebb fiuval, akkor nem is féltenek igazán, és nem kellene meglepödniük..

drukkolok, ird majd meg mit mondott apu.

2009. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos hasonló helyzetben vok! Mi 200km-re költöztünk el "otthonról" "szerencsét próbálni", ehelyett egy év múlva terhes lettem. (ami most már egyáltalán nem az). Mi már hetedik éve vagyunk együtt a kedvesemmel, annyira nem találom magam fiatalnak sem 24vok a párom 28!

Az igaz, hogy az anyagi helyzetünk nem mondható fényesnek, de ezt a csöppséget fel tudjuk nevelni!

Az én drága anyukám leqrvázott amikor megtudta, azt mondta direkt csináltattam fel magam (fogamzásgátló mellett lettem állapotos). Az igazat megvallva volt már egy interrupciom, ami egy felelőtlen éjszaka miatt volt akkor jóval fiatalabbak voltunk mégis tudtuk, hogy akkor nem vállalhatjuk be! A lényeg a lényeg, hogy az én drága szüleim sem örültek (most nem tudom mi a helyzet, mert lassan négy hónapja nem taliztunk, telefonon meg nem tudja eldönteni az ember)még három hét és hazaköltözünk, mert ott van saját lakás, meg a család,és a barátok közelsége sem utolsó szempont. Félek is rendesen mi lesz, mert nagyon szeretem a szüleimet, de azt nem akarom, hogy folyton a tudtomra hozzák nemtetszésüket, és kritizáljanak!!! Sajnos ez miatt nem is tudok felhőtlenül örülni, mert az ő támogatásuk lenne a legfontosabb a párom után

Remélem, csak kevés embernek kell hasonló dologgal megbírkóznia, mert még az ellenségemnek sem kívánom ezt amin én keresztülmentem!


Kellemes és BOLDOG babavárást mindenkinek!

2009. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
3 tesóm van mindnek 2 gyereke, meg persze nekem is 2. De én szeretnék 3-at. Mikor megszültem az 2. babám (ő az utolsó a gyerekek közül) azt mondta az anyum, hogy remélem ezzel befejeztétek. Akkor nagyon rosszul esett bár nem terveztem a 3.-at. Amúgy pedig ő az a tipikus szupernagyi aki imádja az unokáit. Talán az volt a baj, hogy nekem nehezen lettek a gyerekek, és ő velem izgulta végig a terhességet. MOst pedig már én is ott tartottam, hogy lassan el kell mondanom neki, de hogyan, ha nem merem? Terhes voltam de sajna elment, úgyhogy nincs mit elmondani. Átérzem a helyzeted, de hidd el ha először morogni is fognak, alig fogják kibirni, hogy már mikor születik meg az unokájuk és dicsekedhessenek vele. Sok sikert, és ird meg mi volt , érdekelne! :-)
2009. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!