Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek terhesség alatt...

Ha valakinek terhesség alatt is megjött a menszesze, akkor hányszor jött meg még és miből vette észre még is hogy terhes?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Látom, még nem kaptál választ, személyes tapasztalatom nekem sincs, viszont egy anyuka, akivel együtt szültem, a következő babájával pont így járt. 1,5 éves volt a kislánya, amikor kiderült, hogy megint terhes. Már a 4. hónapban volt,de végig menstruált. Gyanús volt neki, hogy állandóan émelyeg, állva is elalszik, és nőtt a hasa. Csinált egy tesztet, pozitív lett. Ennyi. Én azóta gyakrabban tesztelek :-) Minden jót!
2012. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy nemvárt napján nagyon picit pecsételtem, ami eltartott 10 napig. De mondom csak pár csepp volt naponta. Az első pecsételős nap után kb 3-4 nappal teszteltem mert furcsa volt nekem ez az egész... pozitív lett a teszt. Sokat pihentem, szinte egész nap feküdtem, ezt tanácsolta az orvos. De akkor már túl voltam egy vérvételen ami megerősítette a terhességet. Szóval egész nap pihentem, hogy a babának ne legyen semmi baja. Azóta szépen fejlődik. Még a 10 napos pecsételés után 1x 2x volt pecsételésem a terhesség elején, de azóta semmi. A baba jól van. 13 hkm
2012. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!