Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem alszik sosem a...

Miért nem alszik sosem a babám? Nem azért kérdezem mert zavar. Szeretem mikor ficánkol és megnyugtat mert tudom így, hogy jól érzi magát, de furcsa ez nekem. :-O

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 02:06
 1/7 A kérdező kommentje:
33 hetes vagyok
2012. dec. 31. 02:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég gyakori, hogy azok a babák akik nagyon aktívak az anya hasában azok kint is a nem sokat alvó babákhoz fognak tartozni. Söt általában az elsö idöben akkor vannak fent mikor az anya pocakjában is fent voltak.
2012. dec. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En a megszuletett babamon latom, hogy almaban is sokat mozog rugdos! Szoval biztos alszik a babad ne aggodj :). Nekem is sokat mozgott a hasamban.
2012. dec. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek :) De reménykedem abban is, hogy az apáról nem derül ki, hogy esetleg vámpír ;) A kérdés kiírása óta sem csillapodott a baba :) Nem hagyott ám aludni. Mindig mocorog szinte minden percben :)
2012. dec. 31. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Alvás közben is nagyon tudnak ám ficánkolni! Majd meglátod az újszülött babádon. Nekem pl hason kellett altatnom a lányomat, mert különben mindig felébredt a saját mozgolódására.
2012. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én babám is rengeteget mocorog! Napközben is, éjjel meg hajjajj, megy a buli odabent, a bordáim bánják :) Szerintem is alszanak ők, lehet, hogy nem annyit, mint a "lusta társaik" :), de mindenki mocorog alvás közben, így ők is :) Nem feltétlen van mozgás közben ébren :)

36hetes km

2012. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) :)
2012. dec. 31. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!