Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hányadik héten kértétek...

Ti hányadik héten kértétek fel az orvost és/vagy szülésznőt, hogy legyen veletek a szülésnél?

Figyelt kérdés
Előre mondott összeget, mennyiért vállalja, vagy annyit adtál amennyit gondoltál? Mennyi volt az összeg?
2012. dec. 31. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az első alkalommal mondtam neki,hogy mi lenne ha együtt szülnénk? az mondta,hogy szívesen,kérdeztem,hogy minnyiért vállalja és 80.000-t kért!
2012. dec. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Magánrendelésre jártam, szerintem így azért egyértelmű volt a legelejétől, hogy nála akarok majd szülni, de kb a 16. héten beszéltük meg konkrétan. Az összegre rákérdeztem, 80ezret mondott. Szülésznőt nem fogadtam (legközelebb fogok).
2012. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én már olyan 26. héttől jeleztem neki,hogy szeretném, ha levezetné a szülést. De konkrétan "megbeszélni" valahogy a 30. hét után került rá sor. (ő hívott be magához akkorra) Közölte, hogy ez ugye költségekkel jár, de összeget nem mondott, így arra kérdeztem rá, hogy mennyit szokott kapni. 40-60 ezer között szokott, majd én eldöntöm, mennyit kap.

Szülésznőt nem fogadok.

2012. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én akkor mondtam a dokinak mikor kiderült h babát várok.korházba fogadott mivel nincs magánrendelője még mert kezdő orvos de nagyon jó.a 2. gyerkőcömet is nála szültem és teljesen megvoltam vele elégedve.kb a 30.héten kérdeztem rá újra hogy akkor biztos h vállal e és hogy mennyiért erre azt mondta h persze és nem kér egy forintot sem!Pénzt nem is fogok neki adni mivel nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni egy borítékkal a kezembe de biztos h egy jó nagy ajándékcsomagot viszek neki mert nagyon jó orvos.véleményem szerint.:)

(ha 40ezret kért volna akkor is megfogadom)

2012. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34. héten. Nem kérdeztem mennyi lesz, adtam amennyit gondoltam. A dokim ügyeletben volt éppen és még rezidens volt, ő 80 ezret kapott. A szülésznőt én ébresztettem hajnali negyed négykor, nagyon sokat segített, hálás vagyok neki. Ő 40 ezer forintot kapott.
2012. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már évek ota hozzà jártam így biztos volt,hogy nála szülök .A végére császár let mert nem fordult be ezért szülésznőt nem fogadtam az orvosom 100 at kapot.
2012. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19.héten, 70-et kért. Nagyon meg voltam vele elégedve.
2013. jan. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az első alkalommal megkérdeztem hogy mi és mennyibe kerül. Mivel megveszek egy szolgáltatást, előre kell tudnom az árát. Tv-t sem veszek úgy hogy beállítom a nappaliba és akkor mondják meg hogy mennyit kell érte fizetnem. Nekem elmondta hogy alkalmanként mennyi, és ami szimpatikus volt, az az, hogy a szülészre azt mondta hogy arra nem tud mondani előre semmit, mert lehet hogy éppen ő lesz az ügyeletes, de lehet hogy éjszaka munkaszüneti napon kell miattam bejönnie. lehet hogy mire beér megszülök, de lehet hogy 2 napig ott lesz mellettem. Szerintem ez korrekt, így mi öntjük el hogy mennyit kapjon. Na ezt szeretem én, nem azt hogy azt mondja hogy 80 ezer, és beér akkor amikor már éppen kicsúszik a kisbaba.
2013. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kicsit visszás a válaszom, de amire értettem azt hogy szeretem tudni a dolgok árát, azt a terhesgondozásra értettem. A szülés után mi döntjük el mennyit adjunk.
2013. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én már a legelején megkérdeztem, hogy mennyi, azt mondta annyi, amennyit gondolunk - ős is arra hivatkozott, amire az előző válaszoló dokija: hogy nem lehet tudni, épp mikor jön a kicsi, lehet hogy 24 órás ügyelet után az éjszaka közepén kell visszajönnie csak hozzám, lehet hogy 1 napig ott kell legyen velem, lehet hogy pont dolgozik, mikor megyünk, lehet hogy 5 perc alatt megszületik.

Nekem ez nagyon szimpi hozzáállás:D


Az első babával 20 ezret adtam, mert az utolsó negyed órára ért be (későn mentünk be, és a beéréstől számított 1 órán belül kint volt a kicsi) és mert a szülésznő is ennyit kapott, pedig végig velem volt. A második babánál 5 órát voltam a kórházban, de reggel 7-délig, így 50 ezret adtunk (csak azért ennyit, mert több babát nem tervezünk, a szülésznőnek meg 30-at, mert ő is épp munkaidőben volt:D

2013. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!