Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor lent a hólyagotok...

Amikor lent a hólyagotok kicsit megtelt és érzitek hogy a babátok megnyomja, de ez nem hirtelen rúgás, inkább mintha meg nyomná, akkor szerintetek hogy fekszik?

Figyelt kérdés
Fent a köldök felett jobbra, balra meg jól kipuklisodok, meg hullámzik a pocim! 29 hetes vagyok!
2012. dec. 31. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, bárhogy feküdhet, hiszen nem csak a lábával mozog, hanem a kezével is, és kb az egész méhet össze tudja boxolni a 4 végtagjával. Persze pár hét múlva azért majd jóval egyértelműbb lesz a dolog, de akkor már te is tudni fogod.
2012. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fejvégű akkor! Bár ezt így nehéz megmondani. Nekem szokott lenni, hogy ilyen tompább, lüktető ütést érzek, biztos, hogy a kezével sorozza a hólyagomat :) Nagy pukli nekem is köldök felett balra-jobbra van, és a lábát meg oldalt dugdossa ki :) Viszont ami nekem jobban segített a behatárolásban, hogy hogy fekszik, az a csuklás. Mióta fejvégű, egészen lent érzem a ritmikus összehúzódásokat, előtte inkább a hasam tetején éreztem.

36hetes km

2012. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a csuklásból egészen egyértelműen meg lehet határozni a helyzetét :)
2012. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!