Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet megoldani a terhess...

Hogy lehet megoldani a terhesség alatt, hogyha nem akarok hajat festetni, de muszáj valami elfogadható külsővel megjelenni a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani valami hajszínező sampont pl.? Régebben volt a Schaumának színező samponja, de már csak a hamvasító van belőle. Nekem barnás-vörös kellene.Nem szeretném festeni, de le szeretném növeszteni a hajam és elég gáz már 2 cm-es tővel bemenni a munkahelyre.(táppénz alatt már nem kell majd) Elég lenne csak egy pár árnyalatnyi színkorrekció.
2009. aug. 25. 22:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hennával próbálkozz szerintem
2009. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Lorealnak van egy professionális színező balzsamja és ezt mint egy ápolószert kell feltenni.Ebből van csokibarna szerintem ezzel próbálkozz,mert a hennát később csak lenöveszteni tudod.


Fodrász kismama

2009. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Henna (teljese természetes alapanyag), ezeket megtalálod fodrászkellékesnél,vagy a neten. DM-BE ROSSMANBA NE IS KERESDD.(fodrász)

ui.: egyébként a mai hajszínezők nem tartalmaznak sokkal több káros anyagot a magzatra nézve mint egy zacskós leves vagy egy tartósítószeres+ adalékanyagos élelmiszer.

2009. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer azt mondta a fodrászom, hogy van már olyan hajfesték, amit terheseknek is ajánlanak. Nem fed annyira, mint a rendes, de megteszi.

Sajnos a nevét nem tudom, de fodrász gondolom tud segíteni.

2009. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Nyugodtan fesd a hajd, csak valami jól szellőző helyen, hogy ne lélegezd be a festékszagot.

Máskülönben nem szívódik a babába a festék!!!

Én is festettem.

2009. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Utolsónak igaza van, a szellőztetés a fontos. Semmi baja nem lesz a babádnak, hidd el!! Van egyébként olyan festék is, ami kevesebb vegyszert tartalmaz, sajna nem tudom a nevét, de NEM árt a babának a hajfesték. Ez hülyeség már bocs.
2009. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A fejbőrbe szivódik fel, nem a hajba... Azaz úgy festetheted, hogy ne érje a fejbőrödet, ezért szokták a kismamák meliroztatni a hajukat. Az tényleg fontos, hogy ne lélegezd be. De a fentebb irt henna is jó ötlet szerintem. A hajszinező sampon szerintem semmivel nem gyengébb, mint a festék, az is a fejbőrt is éri, akkor már inkább rendes festés, legalább megmarad.
2009. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából nem is amiatt nem akarom festetni, mert félek attól, hogy káros lenne, de 10 évig volt fekete hajam és a baba előtt leszívattam a saját hajszínemre, mert meguntam, hogy 3 hetente festetnem kell (világosbarna a hajam)és többek között anyagi megfontolásból is.(min. 6 ezer Ft a hajfestés Szegeden) Az lett az eredmény, hogy most a vége vörös, a töve meg színtelen barna. Tök jó! Egy ideig most nem is szabad festenem, mert tönkremegy.
2009. aug. 25. 22:32
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ugyanebben a cipőben jártam (feketéből kifelé) :) :)

A fodrászom melírral oldotta meg, egész türhető lett az eredmény.

Üdv:

31 hetes

2009. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én is melírt tetettem bele, úgy, hogy ne érje a festék a fejbőrömet.(biztos ami biztos alapon, de én is úgy tudom, hogy ma már olyanok a festékek, hogy lehet terhesség alatt is használni őket)

Nekem unokatestvérem fodrász és szuperül megcsinálta. Mindjárt szülök és csak 2-szer kellett hozzányúlni összesen.

Na, jó szépülést! :o)

2009. aug. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!