Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet megoldani a terhess...

Hogy lehet megoldani a terhesség alatt, hogyha nem akarok hajat festetni, de muszáj valami elfogadható külsővel megjelenni a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani valami hajszínező sampont pl.? Régebben volt a Schaumának színező samponja, de már csak a hamvasító van belőle. Nekem barnás-vörös kellene.Nem szeretném festeni, de le szeretném növeszteni a hajam és elég gáz már 2 cm-es tővel bemenni a munkahelyre.(táppénz alatt már nem kell majd) Elég lenne csak egy pár árnyalatnyi színkorrekció.
2009. aug. 25. 22:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Casting hajszínező, nagyon jó minőség, gyönyörű színek, amóniamentes, terhesek is használhatják!
2009. aug. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én is egy melírt tetettem bele, ami közel van az eredeti színhez, így nem olyan feltűnő a lenövés. Nekem azt mondta a doki, hogy abszolut nem tilos a festés, de ő nem ajánlja. Én meg nem erőltetem, ennyit kibírok, de én se akartam nagyon szakadt lenni, ezért lett a gyors melír, ami nem éri a fejbőrt és kevesebb ideig is volt rajta, így a gőzökből is kevesebb jutott. Meg levágattam sokkal rövidebbre és tépettre, így még kevésbé feltűnő :-)
2009. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia.Nem tudom milyenre fested a hajad,de a védőnőm azt mondta a 12.hét után lehet festeni.Én előtte is festettem,akkor nem tudtam hogy babás vagyok,és most is 14hetesen,mert elég csúnya a szőke festett haj sötétbarna lenövéssel.Feketére nem ajánlatos festeni,sokkal drasztikusabb mint a szőke!!!De hennázhatsz,csak az nem lesz olyan szép,kivéve ha nem festett vörös vagy.:)
2009. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!


A DM-ben van saját márkás samponjuk. Van külön vörös, barna, szőke, fekete hajra való sampon.

Én barnát vettem, bár nekem barna a hajam, csak fakul.

2009. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, hogy nem sokan értették meg a problémámat. Főleg azt, hogy nem azért nem szeretnék festetni, mert úgy gondolom, hogy a festés árthat a babának. (nekem akkor szedték le 4-5 órás procedúrával a feketémet, amikor már babás voltam, csak nem tudtam róla. Semmi gond nem lett). Főleg anyagi szempontból és mert egyszerűen vörösesbarna szeretnék lenni. Mivel ilyen az alapszínem felesleges festetni, csak a fakó színét erősíteném kicsit.

Köszi a válaszokat. A Loreal sampon jól hangzik (már nézegettem), a DM-esről még nem hallottam, de holnap megnézem, mert kíváncsi vagyok rá.


Köszi mindenkinek!

2009. aug. 26. 21:17
 16/18 anonim ***** válasza:

Második vagyok,a fodrász,aki mellesleg 32hetes terhes és a mai napig dolgozom,és semmi baja a babámnak,jól kell szellőztetni és nem lesz gond.Nekem a dauerolást se tiltották meg pedig ott aztán van gőz rendesen,de szerencsére a vendégeim megkímélnek:D


Azért javasoltam a színező balzsamot,mert ez tényleg mindentől mentes,max pigmentek vannak benne,ami amugy egy mezei szemfestékben is van ami szintén érintkezik a bőröddel.


Kérdezőnek sok sikert és tényleg jó a Lorealos cucc;)

2009. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
itt tanácsoltáka hennát, hát azt ne, mert ha már eleve festeve van a hajad, akkor azt nem szabad rűkenni!!szerintem vegyél sima kimoshatósat
2010. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
van egy oylan termlkcsalád, hogy Naturia. az jó mert ammóniamentes és szerintem oylan mint 1 színező
2010. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!