Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi kg az "elfogadható...

Mennyi kg az "elfogadható hízás" a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok. 92,4 kg voltam, és most 100,8 kg vagyok, tehát eddig +8 kilonál járok. Ez "normális"? :-)
2008. nov. 20. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia


Igen ez normális, már sokat nem fogsz hízni és ez le is megy szülésnél.

Boldog babavárást és könnyű szülést

30hetes kismama

2008. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 17-et híztam, azt mondta a doki ez semmi, van aki 30-at. De én 55-ről indultam.

Általában aki minél magasabb súlyról indul , annál kevesebb hízás a normális.

Én ezt a súlytöbbletet már nem érzem normálisnak , mert alig tudok mozogni, de azt mondta a doki ez nem a hízás miatt van.

Ha te 34 hetes vagy akkor szerintem jól állsz teljesen.

Én 36+5 vagyok és megmondhatom még a 40. hétig jön fel, mert a baba hízik. Még a doki azt mondta 1-2 kiló visszavan.

2008. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

en meg csak 25 hetes vagyok, de mar tobbet hiztam.

nem erdekel, majd leadom.

amugy vicces, doki mondja, hogy figyeljek, hat alig eszek, van amikor egesz nap ket szelet kenyeret (teljes kiorlesut), vagy egesz nap egy gyrost, ennel kevesebbet nem tudok enni, es szerintem mar ez is keves, csak nincs etvagyam, viszont hizok.. hat ez van :D

2008. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. A nagyobb súllyal kezdők kevesebbet híznak és az alcsonyabbal, azok többet. Én 65 kilóról indultam az első terhességemnél, 18 kilót szedtem fel. Mire 3 éves lett a lányom, már 58 kiló voltam. A fiammal 35 kilót híztam. Most 2 éves, még mindig szopizik és még 10 kiló van rajtam.De ez is lemegy mire 3 lesz, fogyókúra nélkül.
2008. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En 65-rol indultam,bar 182 centi vagyok.Kerek 10 kilot hiztam eddig.40 hetes kismama
2008. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Eddig senki nem szólt érte, sem a védőnő, sem a dokim. Minden mérleg mást mutat, de én az itthonit figyelem.
2008. nov. 20. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 49 kg-ról indultam és 93 kg-mal végeztem nekem a doki meg a védőnő is kiakadt diétára fogtak, lett egy egészséges kisfiam majd mikor durván 1 éves lett. Vissza lefogytam 50 kg-ra. Bár a bőröm ezt megsinylette. A 2. fiamnál 53 kg voltam és 80 kg végeztem. Most megint babás vagyok kiváncsi leszek most mennyi megy fel.
2008. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!