Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok,...

6 hetes kismama vagyok, alhasi fájdalmaim vannak, progeszteront irt fel a nőgyógyászom, de a hormonszintemet nem nézte meg. Ha mégsem attól van a fájdalom, nem teszenek rosszat neki ezzel?

Figyelt kérdés
A fájdalom olyan mintha készülne megjönni a menstruációm. Első terhesség.
2009. aug. 26. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A fájdalom természetes ilyenkor, ne aggódj! A méh növekedése és a méhszalagok nyúlása okozza!

A doki a biztonság kedvéért írta fel a progeszteront, ami nem baj, ártani semmiképp nem árt, sőt, vastagítja a méhnyálkahártyát! Ne aggój, és bízz a dokidban! :)

Boldog babavárást!

2009. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tesznek neki rosszat, ne aggódj. Egy kicsivel több progeszteron neki egy picikét se árt.


A tüneteid fenyegető vetélésre utalnak. Ilyenkor az orvos rutinból progeszteront ír fel, ami terhességmegtartó hormon: megakadályozza, hogy leváljon a méhnyálkahártya. Ennél többet nem tehet.


6 hetes km, egy hete Utrogestanon

2009. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Máűsodik vagyok megint.


Bocs, csak most látom, hogy vérzésed nincs, akkor meg ne aggódj! A húzó jellegű picike fájdalom normális, hiszen nő a méhed. Szedj rá magneB6-ot.

2009. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, megnyugtattatok:)Mindenkinek szép napot!
2009. aug. 26. 11:10
 5/5 A kérdező kommentje:

Erdélyi kismama vagyok,nem tudom mire vonatkozik az fogadott orvos es sztk-s orvos kifejezés,magánrendelőbe járok,én választottam a dokit.

Köszönöm válaszaitokat

2009. aug. 31. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!