Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretsz terhesnek lenni?

Szeretsz terhesnek lenni?

Figyelt kérdés

hány hetes vagy, ki lakik a pocakodban? nevet találatok már? :)


én 32 hetes terhes vagyok, Lilien nevű kislányommal. nagyon szeretek babát várni :)


2013. jan. 2. 15:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

szeretni szeretem, egy picivel fáradékonyabb idegesebb vagyok sajnos amit a két éves lányomon probálom nem kitölteni:) de amúgy zökkenő mentes a terhességem

33 hetes vagyok Emese nevü lányomat várjuk sok szeretettel az élet szimpadán

2013. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

szia!


29 hetes vagyok,és nem szeretek terhes lenni.szeretnék már túl lenni rajta. mindig fáj vmi és mindig aggódom..

tehát testileg-lelkileg megvisel.

ez van..

2013. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
38 hetes kisány , már igecsak nehéz , de a lényeg , hogy lassan itt lesz . Hanna Lesz a neve és nagyon várjuk
2013. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

26 hetes babás vagyok és imádom. Hál'isten nagyon jól viselem az első hetektől a terhességet, sehol egy rosszullét-hányinger stb... Most kezdtem el fáradékonyabb lenni, nehezebb csizmát felhúzni stb... de jól bírom. :) Mi fiút várunk és Benett lesz a neve. Én csak Ben-nek hívom, és már most érzem hogy nagyon illik rá a név.

Egy bajom van csak, már nagyon herótom van a munkahelyemtől, irritálnak az emberek és a meleg, utálok egész nap ülni és így dolgozni sincs kedvem, de már csak 2 hónap és végre otthon leszek.

Boldog babavárást!

2013. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
12 hetes vagyok, a nemét nem tudjuk még, én félek, még nem érzem magam terhesnek, nem tudom jól döntöttem-e, hogy megtartottuk.
2013. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Utáltam mindháromszor terhesnek lenni. Aggódtam mindenen: nehogy elmenjen a magzatvíz, hogy ne vérezzek, hogy egészséges legyen a baba, hogy nehogy meghaljon......

Ha nem mozgott pániksokkot kaptam. Nem nekem való a terhesség. A kindertojást sem szeretem és a meglepiket sem.

Azt szeretem, ha már kint vannak a babáim.

De büszke voltam a pocakomra, büszke, hogy anyuka lehetek.

2013. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
22+2Hetes vok kislány lessz még nem tudjuk mi legyen a neve:) szeretni szeretem h terhes vagyok csak ne fájna a derekam:)
2013. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Én imádok terhesnek lenni. Első unoka a szüleimnek anyósoméknak a második de még csak 1 hónapos az első ő kisfiú lett mi meg kislányt várunk Boglárka lesz a neve. 30 hetes vagyok. A pocak már most jó nagy sokat mozgolódik élvezem. Jó mondjuk vannak hátrányai is félek egyedül odakint sétálgatni amikor leesik vmi neh elessek itthon hajolgatni utálok de elég sokszor megteszem van egy kis westie kuytusom és hát muszáj :D de ennyi legyen a legnagyobb gondom. Szerencsére a terhességem problémamentes többet nem is kívánhatnék. Már nagyon várjuk persze h kibújjon de ezt is nagyon élvezzük :) Mondjuk azt én kevésbé h elkezdtem vizesedni de úgy h gyűrűt se tudok hordani néha úgy érzem magam mint egy nagy ogre :D de hát nem minden tökéletes. Nem fogom fel úgy h teher legyen számomra. Segítségem rengeteg van mindig vannak körülöttem. Így elég könnyű.

Volt aki írta h 12 hetes és nem érzi magát annak és nem tudja jól döntött-e. Ne aggódj az elején ugyanígy voltam tele voltam aggodalommal h lehet ezt elhamarkodtuk még várni kellett volna. Járt állandóan az agyam de mikor megmozdult meg ilyenek akkor tudtam h jobbat nem is tehettünk volna. Meg akkor éreztem már magam én is igazán terhesnek először. Előtte nekem is csak tudatban volt meg nem érzésben. Aggódni meg el se hiszed meddig úgy jártam pisilni h attól rettegtem h véresen fogom látni a wc-papírt. Nem jött mindjárt össze a kicsi és sokszor mikor azt hittem sikerült mégis megjött és véres volt a papír szerintem ez onnan jött elő nekem. Aztán sima rutinná vált h mindig megnéztem nem-e az. :) Szerintem ezek a dolgok totál normálisak :) De ebből is látszik ha aggódsz vmi miatt jobb anya nem is lehetnél :)

2013. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
jelenleg 9 hetes vagyok és nem szeretek még terhesnek lenni a rosszul létek miatt....majd gondolom ez meg fog változni :)
2013. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én 5+4 hetes terhes vagyok, de most nagyon megijedtem. Görcsölget a hasam, nem túl erősen, de érzem. Félek,nem tudom, hogy mitől van, hogy baj van-e. Ha rosszabb lesz, akkor ügyelet. Eddig csak félek, és még az örömöt nagyon nem látom benne, azért szurkolok, és beszélgetek vele, hogy megmaradjon. De remélem, hogy idővel az aggódáson túl lépek majd, és élvezni is fogom a növekvő pocakom.
2013. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!