Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehet? Babat szeretnenk,...

Mitol lehet? Babat szeretnenk, peteeresem 13.-an kene legyen. Nagyon fajdogal a hasam egesz nap, hasszurka.

Figyelt kérdés
Menzim nagyon gyenge volt, 3 napos okt 31tol, szinte csak barnazas, 1 kicsi verzessel. Teszt negativ volt akkor. Peteeres miatt fajok vagy terhes is lehetek?
2008. nov. 9. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Elképzelhetö, hogy a peteérést érzed. Vannak nök, akik nem éreznek semmit (korábban én is idetartoztam). Az elsö szülés után minden peteérést érzek, és ezek nálam 5 napig tartanak (de ez is mindenkinél változó). Figyelgesd magad, vezess högörbét, Ovu-tesztet is csinálhatsz, így jobban meg tudod határozni a peteérést is.

A mensi gyengesége még nem utal feltétlenül terhességre. Sok egyéb oka is lehet, pl. egy kimaradt tüszörepedés.

2008. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi, peteeresem volt elozo honapban is, ovu teszt mutatta. Csalodott is voltam, hogy neg lett a teszt:-(. De most uj honap, uj probalkozas:-). Koszi mindenesetre a valaszt!
2008. nov. 9. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok az elsö hozzászóló. Attól, hogy megérik egy pete még nem biztos, hogy ki is löködik. Egy tüszörepedés kimaradása még teljesen egészséges normális peteérés mellett.
2008. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!