Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Striákra mit használtok?...

Striákra mit használtok? Halványodott valamit?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennénk. 1 éve, h szültem, annyit változott, h már nem piros csíkjaim vannak, hanem fehérek, jobb így :D De kíváncsian várom én is a lehetőségeket :)
2013. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Freezyderm Reconstria...Én aug 31-én szültem és lett 5-6 csíkom,rettentően zavart,kipróbáltam 1 hónapja használom,láthatóan halványul!

Üdv!

2013. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük a választ:) Nekem nem 5-6 csíkom van:( Ás hol lehet kapni ezt a krémet?
2013. jan. 2. 19:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a patikában megrendeltem 4-5ezer körül volt asszem,de a reconstriát kérd,ne a prevenstriát!ha meglévő....Amúgy neten is meglehet rendelni.Azt írják róla,h minél hamarabb elkezded,annál hatásosabb...gondolom a már fehér striát nem halványítja,legalábbis ezt mondják.Enyém még jó piros volt...és csúnya,már barátibb,ha 1hónap múlva fehér lesz kibékülök vele. :)
2013. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A stria csíkok soha nem tűnnek el teljesen,halványodni halványodnak,de eltüntetni nem lehet!!!!Én 17 évesen lefogytam 37 kilót,és nekem a mai napig megmaradtak,kifehéredtek,de nem múltak el.Most,hogy terhes vagyok,megint jönnek j csíkok,csúnya lilák,pedig abban bíztam,hogy mivel nekem egyszer már ki volt nyúlva a bőröm,nem lesz több,de tévedtem.Én nem kenem mással,csak testápolóval.Használtam már stria elleni krémet,de nem segített,akkor megfogadtam,hogy többet nem adok érte pénzt.Szóval hiába kenem most is testápolóval,jönnek a csíkok.Hát ez van sajnos. :(


22+1 hkm

2013. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Reconstria használ,nem egy év mire kifehéredik,hanem 2 hónap...azért nem mind1...Persze el nem tűnik az tuti...De ha nem csúnya lila akkor már jó,mert nem látszik annyira...
2013. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hű ez hasznos volt :) köszi mindenkinek...
2013. jan. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is reconstriát használok, de a patikában tudtommal 7-8 ezer forint. Pont ezért neten szoktam rendelni, ha van akció, akkor hozzá lehet jutni elég jó áron. Ha már vásároltál náluk, akkor küldenek mindenféle kuponokat, így is olcsóbb valamivel egy-két termék. Amúgy én már megkérdeztem mindennőneken (betelefonáltam) és azt mondták, hogy a rózsaszín csíkokra nagyon jó a prevenstria, a fehéreket pedig a reconstria tudja elhalványítani.
2013. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

mandulaolaj és citromlé :)

17/L

2013. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!